[Aktualizacja - wyniki konkursu] "ZAGINIONE MIASTO" - weź udział w konkursie i wygraj wejściówki do kina!

Co zrobić, żeby wygrać? Sprawdź koniecznie!
[Aktualizacja - wyniki konkursu] "ZAGINIONE MIASTO" - weź udział w konkursie i wygraj wejściówki do kina!
30.03.2022
Katarzyna Lemanowicz

Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział w konkursie. Poniżej lista zwycięzców. Serdecznie gratulujemy i życzymy miłego seansu!

1. Alicja Dróżdż

2. Katarzyna Kaliszewska

3. Joanna Brodzińska

4. Anna Zych

5. Krystyna Pala

Błyskotliwa, ale samotna pisarka Loretta Sage (Sandra Bullock) pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe, na okładkach których występuje model, Alan (Channing Tatum). Alan tak się wczuł w rolę, że naprawdę myśli, że jest „Dashem” z powieści. 

Dlaczego warto zobaczyć film "ZAGINIONE MIASTO"?

Podczas trasy promującej swoją nową książkę Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe), który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasta z ostatniej powieści Loretty.

KONKURS!

Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na film "ZAGINIONE MIASTO"! Co należy zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: kogo zabrałabyś ze sobą na poszukiwanie skarbów? Odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu wyślij na [email protected]

Nagrodami w konkursie jest 5 podwójnych zaproszeń na film "ZAGINIONE MIASTO" do wykorzystania w terminie od 1 kwietnia do 14 kwietnia w sieci kin Cinema-City!

Zaginione miasto

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie