Weź udział w konkursie i wygraj bilety na film: "Wiki i jej sekret"

To cudowna opowieść inspirowana prawdziwą historią!
Weź udział w konkursie i wygraj bilety na film: "Wiki i jej sekret"
01.02.2022
Katarzyna Lemanowicz

Ośmioletnia Wiki, wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, Wiki tęskni za dawnym życiem. Pewnego dnia dziewczynka dostaje od sąsiada niezwykły prezent – małego, cudownego szczeniaka. W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu. Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowym zwierzęciem.Kiedy dziewczynka dowiaduje się, że jej przyjaciel na czterech łapach to nie jest zwykły psiak, a wilcze szczenię, i że nie będzie mogła go zatrzymać, Wiki za nic w świecie nie chce się z tym pogodzić. Jak w obliczu tego niespodziewanego odkrycia potoczą się ich dalsze losy?Pełna czułości historia dla całej rodziny o dziewczynce, która wychowuje wilcze szczenię i wrażliwości na naturę, która choć dzika, jest zarazem krucha.

Zobacz zwiastun filmu: "Wiki i jej Sekret"

W polskiej wersji językowej wystąpili – Marcin Dorociński, Tosia Żbikowska, Anna Wodzyńska, Jarosław Domin, Piotr Tołoczko.Na planie filmowym reżysera, aktorów i wilki połączyła niezwykła więź. W filmie wystąpiły prawdziwe wilki, urodzone w rezerwacie w Pirenejach, które pod czujnym okiem trenerki Muriel Bec zaprzyjaźniały się od pierwszych dni swojego życia z ekipą filmową. Jeśli człowiek nawiąże bliski kontakt z wilkiem w pierwszych tygodniach jego życia, zwierzę zapamięta go na zawsze. Tak właśnie podeszli do tego twórcy filmu. 

Weź udział w konkursie i wygraj bilety na film: "Wiki i jej sekret"

Wygraj jedna z pięciu podwójnych zaproszeń na film: "Wiki i jej sekret". Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że na maila wyślesz odpowiedź na pytanie: najlepszy pomysł na spędzanie czasu z dzieckiem podczas ferii?

Odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu konkursu wyślij na adres: [email protected]

Konkurs trwa od dzisiaj, tj. 1 lutego, do jutra, tj. 2 lutego, do godz. 23:59!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie