Chcesz skoczyć ze spadochronem z Anią Wendzikowską?

Jeszcze możesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i wylicytować to wyjątkowe wydarzenie!
Chcesz skoczyć ze spadochronem z Anią Wendzikowską?
fot. Instagram @aniawendzikowska
31.01.2022
Katarzyna Lemanowicz

Wczoraj odbył się już 30. finał jedynej takiej "orkiestry", wydarzenie, które co roku jednoczy i daje tyle dobrego. Wydarzenie, które chwyta za serce i napędza do działania. Jak co roku mnóstwo wolontariuszy WOŚP wychodzi na ulicę i zbiera pieniądze dla tych najbardziej potrzebujących. Na sprzęt, który niejednokrotnie ratuje zdrowie i życie. 

Weź udział w licytacji i skocz ze spadochronem z Anią Wendzikowską!

W tym roku pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na zakup sprzętu do diagnostyki i leczenia chorób i wad wzroku u dzieci. Zbiórkę pieniędzy przez wolontariuszy wspierają aukcję internetowe, gdzie znani i lubiani "wystawiają" mnóstwo fantastycznych rzeczy czy wydarzeń. Tak naprawdę różnorodność licytacji daje pole do popisu i tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie!

Jedną z takich akcji, na którą chcemy zwrócić twoją uwagę jest: skok ze spadochronem razem z Anią Wendzikowską. Szczegóły licytacji możesz sprawdzić tutaj!

Ania wraz z superpezenty.pl zaprasza na spojrzenie na świat i siebie z zupełnie innej perspektywy – konkretnie, z 4000 metrów!

Skok odbędzie się w tandemie, co oznacza, że nie wymaga od Ciebie specjalistycznego, wielotygodniowego szkolenia oraz lotniczych badań lekarskich. Specjalnie przygotowany samolot wyniesie ciebie i Anię na wysokość 4 km (jest to światowy standard wykonywania większości komercyjnych i szkoleniowych skoków), skąd będziecie swobodnie spadali przez około 45 sekund, osiągając prędkość 200 km/h. Czaszę spadochronu otwieramy po przekroczeniu wysokości 1800 m. W powietrzu pozostaniecie jeszcze, łagodnie szybując, jeszcze przez ok. 5-8 minut.

Jedynymi przeciwskazaniami do odbycia skoku są: skłonność do epilepsji, masa ciała powyżej 110 kg oraz wiek poniżej 10 lat. Miejsce startu to Nowy Targ – zapierająca dech piersiach panorama Tatr i Pienin gwarantowana!

Partnerzy akcji: https://www.superprezenty.pl, www.skoczek.eu

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 

Zapraszamy do licytacji!

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.02.2022 09:48
raczej bym się nie odważyła na skok ze spadochronem, z szalonych rzeczy to latałam w leszczyńskim tunelu aerodynamicznym i latałam jeszcze balonem. Skok ze spadochronem wymaga jednak więcej odwagi i jest bardziej niebezpieczny jak dla mnie
odpowiedz
Polecane dla Ciebie