7 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego

Jak zrobić manicure w zimowej odsłonie?
7 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego
07.12.2021
Katarzyna Lemanowicz

Aktualizacja - wyniki

Gratulujemy zwycięzcom:

Julia Wrzochalska

Anastazja Żychowicz

Małgorzata Zych

Anna Kowalska

Paulina Gorgol

Czas odkryć najnowsze trendy prosto z Londynu w stylizacji paznokci! To w tym pełnym światła i energii mieście zima ma niepowtarzalny urok. W sezonie najmodniejszy manicure będzie mienić się światłem, inspirowanym zaśnieżonym i rozświetlonym Londynem. 

Poczuj świąteczną atmosferę dzięki nowej kolekcji Flexy Icy Lights od marki Silcare!

Kolekcja Flexy Icy Ligths to trzy żele hybrydowe w odcieniach bieli (01), czerni (60) i jasnego różu (168) oraz top ze złotymi płatkami. Dzięki takiemu połączeniu stworzysz elegancką i efektowną stylizację paznokci w zimowym wydaniu. Taki mieniący się światłem manicure nie tylko przyciąga uwagę, ale również sprawia, że przeniesiesz się w samo centrum magicznego Londynu. Dzięki takiej stylizacji poczujesz się jak na zaśnieżonym Oxford Street, gdzie przy filiżance kakao z różowymi piankami można podziwiać bajkowe złote iluminacje na tle wieczornego nieba.

Świąteczny manicure

Lakiery hybrydowe z kolekcji Flexy, dzięki którym stworzysz nienaganny zimowy manicure, wyróżniają się elastycznością formuły i doskonałą przyczepnością. Dzięki intensywnemu napigmentowaniu, lakier gwarantuje efekt głębokiego i mocno nasyconego koloru, a także idealnego połysku. Produkty są uniwersalne - można je utwardzać w lampach UV lub UV-LED. Dzięki fotoinicjatorom utwardzanie jest szybkie i bezproblemowe.

Świąteczny manicure

Szeroki wybór produktów znajdziesz w Drogeriach Silcare – zarówno stacjonarnie, jak i online – oraz m.in. w drogerii Douglas online.

Wygraj zestaw kosmetyków od marki Silcare!

Kolejne okienko kalendarza adwentowego otwarte! Dzisiaj możecie wygrać jeden z 5 świątecznych zestawów kosmetyków od marki Silcare.

Co należy zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: jak powinien wyglądać twój idealny manicure świąteczny?

Odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu wyślij na adres: [email protected]

Konkurs trwa od dzisiaj, tj. 7 grudnia do jutra, tj. 8 grudnia, do godz. 9.00

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie