6 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego

Pomysł na wyjątkowy prezent dla najmłodszych od marki Canpol babies!
6 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego
06.12.2021
Katarzyna Lemanowicz

Aktualizacja - wyniki konkursu. Gratulujemy zwycięzcom!

Nagrody wędrują do:

Małgorzata Obuchowicz

Anna Nowak

Jolanta Krystyniak

Marzena Pigiel

 

Odkrywamy przed Wami kolejną kartę naszego kalendarza adwentowego! Tym razem dzielimy się pomysłami na prezent dla najmłodszych członków rodziny. Produkty marki Canpol babies cechuje bezpieczeństwo oraz szeroki wybór wzorów i kolorów, które dają dzieciom radość i pomagają w ich rozwoju. Jaki zatem prezent warto wybrać dla maluszka, który niedawno pojawił się na świecie?

Zabawki sensoryczne rozwijające zmysły

Canpol babies w swojej szerokiej ofercie posiada kolekcję Sensory Toys, w której skład wchodzą zabawki wspomagające proces integrowania zmysłów – słuchu, wzroku i dotyku.

Canpol babies sensoryczna mata do zabawy SENSORY TOYS: Mata edukacyjna w kontrastujących kolorach to idealny prezent już od pierwszych momentów życia, ponieważ na początku dziecko widzi tylko kontrasty. Posiada ona elementy interaktywne, które zajmują ciekawość maleństwa na długi czas. Jeśli chcemy, aby prezent zmieniał się razem z maleństwem, to mata edukacyjna sprawdzi się idealnie - może służyć jako kojec, klasyczna mata z zabawkami na pałąkach oraz mata bez pałąków. Wyposażona została w 5 zabawek: grzechotki, gryzaki, lusterka, które można także odpiąć.

Canpol babies pluszowa kontrastowa książeczka edukacyjna SENSORY TOYS: Książeczka edukacyjna Sensory Toys stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej dziecka.  Idealnie nadaje się do nauki chwytania i odkrywania zupełnie nowych dźwięków. Posiada gryzak, piszczek, grzechotkę  oraz elementy szeleszczące i liczne tasiemki. Dodatkowo posiada ona lusterko idealne do obserwowania świata i przeglądania się. Książeczka idealnie pasuje do maty edukacyjnej z tej kolekcji.

Canpol Zawieszka do wózka i fotelika SENSORY TOYS: Kolejna propozycja prezentu od marki Canpol babies to sensoryczna zawieszka do wózka i fotelika. Zawieszkę można zamontować na dwa sposoby. Zajmuje ona ciekawość maluszka poza domem, a jednocześnie wpływa na rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej dziecka.

Canpol babies kontrastowa karuzelka podróżna do wózka/fotelika SENSORY TOYS: Gdy jesteśmy już przy podróżowaniu z maluszkiem, kolejną propozycją jest kontrastowa karuzela. Można ją zamontować do wózka, fotelika samochodowego, łóżeczka oraz maty edukacyjnej Sensory Toys, jako dodatkowy element do zabawy. Karuzela jest wyposażona w lusterka, szeleszczące elementy oraz grzechotki.

Weź udział w konkursie i wygraj niespodzianki od Canpol

Wygraj kontrastową jedną z dwóch książeczek edukacyjnych i jedną z dwóch kontrastowych karuzeli podróżnych do wózka czy fotelika. Co zrobić, żeby wygrać?

Zabawka

Zabawka

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: jaki jest najlepszy sposób na spędzanie mikołajek? 

Odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu prześlij na adres: [email protected]

Konkurs trwa, do jutra, tj. 7 grudnia do godz. 9.00

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie