2 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego

Wygraj EKO-peelingi od OREKA Laboratories
2 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego
02.12.2021
Katarzyna Lemanowicz

Aktualizacja - mamy wyniki konkursu

Dziękujemy za tyle zgłoszeń! Cieszymy się, że tak dobrze bawicie się podczas tegorocznego kalendarza adwentowego. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybraliśmy poniższych zwycięzców.

Gratulacje!

Julia Dykta

Katarzyna Żak

Dominika Przygodzka

Zofia Szwed

Kornelia Zeller

Dbasz o swoje piękno i naszą planetę. EKO-peelingi OREKA to nowa, innowacyjna odsłona peelingów olejowych bogatych w drogocenne witaminy i substancje aktywne. Pozostawiają tylko dobry ślad na twojej skórze i na naszej planecie. EKO-peelingi zapakowane są w wodorozpuszczalne saszetki, które znikają jeszcze zanim twój masaż pod prysznicem dobiegnie końca. Jest to wejście na kolejny poziom w trendzie #zerowaste i #łazienkabezplastiku.

Eko-peelingi OREKA - poznaj szczegóły

EKO-peelingi OREKA są dostępne w dwóch wersjach zapachowych powstałych na bazie naturalnych olejków eterycznych. EKO-peeling pomarańczowy energetyzuje i poprawia nastrój. Z tym peelingiem nie będzie straszna nawet najgorsza jesienna chandra. EKO-peeling lawendowy relaksuje, ułatwia sen i regenerację. Z tym peelingiem uregulujesz swój nocny spoczynek i poczujesz, co to znaczy odmłodzona i wypoczęta skóra.

„EKO-peelingi to kolejne, obok kostek do demakijażu, produkty w portfolio OREKA, które wpisane są w trend EKO i napawają mnie dumą. Połączenie dobrych składników o wysokich stężeniach oraz naturalnych olejków eterycznych z innowacyjną formułą, której założeniem jest pozostawienie tylko dobrego śladu, w postaci naturalnej dobroczynnej pielęgnacji bez plastiku i odpadów – było dużym wyzwaniem. Tym bardziej, że moim celem jest pokazanie, że dobre kosmetyki naturalne, w ekologicznych opakowaniach są dostępne dla każdego, a nie tylko dla klientów z zasobnym portfelem” podsumowuje dr Izabela Zawisza, założycielka marki.

EKO - peelingi OREKA - poznaj składniki

  • Betaina – dzięki wysokiej zawartości wspomaga naturalną barierę lipidową skóry, zapobiega przenikaniu toksyn do wnętrza skóry oraz utracie wody, czyniąc skórę zdrową i piękną. Jest drogocennym składnikiem stosowanym zazwyczaj w kremach do twarzy, a w znacznym stężeniu występuje w EKO-peelingu, ponieważ chcemy dbać o globalny dobrostan organizmu.
  • Olej ze słodkich migdałów – kondycjonuje i odżywia skórę
  • Olej kokosowy i masło Shea – nawilżają i nadają jedwabistość twojej skórze
  • Witamina E – antyoksydant, działa przeciwstarzeniowo, eliminuje wolne rodniki

Weź udział w konkursie i wygraj 

Wygraj jeden z pięciu zestawów kosmetyków od OREKA. W skład zestawu wchodzi EKO - peeling oraz kostki do demakijażu. Konkurs trwa od dzisiaj, tj. 2 grudnia do jutra, tj. 3 grudnia do godziny 9.00.

Żeby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: twój ulubiony moment dnia, to...?

Odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu wyślij na maila: [email protected]

EKO-peeling Eteryczna Pomarańcza  – olejowy peeling cukrowy

99,5% składników naturalnych, 100% biodegradowalny produkt, 100% wege. Zapach pomarańczowy – pochodzący od energetyzującego i poprawiającego nastrój pomarańczowego olejku eterycznego. Z tym peelingiem nie będzie straszna nawet najgorsza jesienna chandra. Opakowanie i formuła 100% biodegradowalne.

OREKA

waga: 250 g opakowanie (50 g – saszetka, w opakowaniu 5 saszetek), cena: 56zł - peeling eteryczna pomarańcza. Cena: 46zł - peeling lawendowy sen

EKO-peeling Lawendowy Sen – olejowy peeling solny

99,5% składników naturalnych, 100% biodegradowalny produkt, 100% wege. Zapach lawendowy – pochodzący od znanego swojego zbawiennego wpływu na sen i relaksujących właściwości lawendowego olejku eterycznego. Z tym peelingiem uregulujesz swój nocny spoczynek i poczujesz, co to znaczy odmłodzona i wypoczęta skóra.

Sposób użycia:

  1. Suchymi dłońmi wyjmij jedną saszetkę peelingu z kartonika.
  2. Otwórz i zabierz pod prysznic lub do kąpieli.
  3. Nakładaj na ciało i wykonuj masaż kolistymi ruchami, rozkoszuj się zapachem naturalnych olejków eterycznych i wysokich stężeń dobroczynnych składników.
  4. Pozostaw na chwilę na skórze, a następnie spłucz.

O! Zauważ cała biodegradowalna folia rozpuściła się w wodzie. Gratulujemy, dbasz nie tylko o swoje piękno, ale też o naszą planetę.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie