Kalendarz adwentowy - odkrywaj codziennie wirtualne okienka i wygrywaj nagrody!

To będzie cudowny czas, pełen niespodzianek.
Kalendarz adwentowy - odkrywaj codziennie wirtualne okienka i wygrywaj nagrody!
01.12.2021
Katarzyna Lemanowicz

AKTUALIZACJA - wyniki konkursu

Cieszymy się, że tak licznie bierzecie udział w naszym konkursie. Poniżej osoby, które wygrały pierwszego dnia naszego kalendarz adwentowego:

  • Katarzyna Klimaszewska
  • Małgorzata Hereda
  • Krystyna Paruch

Odliczanie do Świąt nigdy wcześniej nie było tak przyjemne. Poza wiadomym przystrajaniem domu, szykowaniem wyśmienitych potraw, to idealny czas by pomyśleć o sobie i odrobinę się zabawić. Codzienne odkrywanie naszych wirtualnych okienek, codzienne konkursy z fantastycznymi nagrodami! 

Na czym polega SuperMamowy kalendarz adwentowy?

Od dzisiaj, tj. 1 grudnia, codziennie o godzinie 9.00 na stronie supermamy.pl pojawiać się będzie nowe "okienko" - artykuł z niespodzianką. Jaki konkurs i co będzie do wygrania, tego dowiecie się po "otwarciu" okienka - czyli po wejściu w artykuł.

Jesteśmy pewne, że będziecie się dobrze bawić i oczekiwanie na najpiękniejszy czas w roku upłynie wam pod hasłem uśmiechu od ucha do ucha!

Zasady udziału w konkursie są proste, wystarczy wysłać odpowiedź na zadane w tekście pytanie. Konkurs dotyczący danego okienka trwa dokładnie dobę. Po tym czasie startuje kolejny konkurs. I tak bawimy się do 24 grudnia!

1 grudnia - wygraj kalendarz adwentowy od marki SINSAY!

Co zrobić, żeby wygrać jeden z trzech kalendarzy adwentowych z biżuterią marki Sinsay? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: twoja ulubiona tradycja świąteczna, to?

Odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu prześlij na adres: [email protected]

Konkurs trwa od dzisiaj, tj. 1 grudnia do jutra, tj. do 2 grudnia, do godz. 9.00!

Kalendarz adwentowy - konkurs SuperMamy

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie