Różowa siła Kevin.Murphy!

Poznaj szczegóły nowej odsłony kampanii na rzecz profilaktyki raka piersi oraz raka szyjki macicy
Różowa siła Kevin.Murphy!
13.10.2021
Katarzyna Lemanowicz

Coroczna kampania KEVIN.MURPHY – Różowa Siła w październiku ma swoją kolejną odsłonę. Tym razem pod hasłem "Jesteś silniejsza, niż myślisz", marka będzie wspierać profilaktykę zdrowotną kobiet wspierając walkę z rakiem piersi, który jest jednym z najczęściej występujących nowotworów. Przez cały miesiąc na swoich profilach społecznościowych, marka będzie edukować, przedstawiać historie kobiet, które wygrały z chorobą, a także uczyć jak budować pewność siebie oraz wiarę we własne możliwości. Kampania ma na celu również uświadamianie kobiet, że każda z nas jest
inna, a także, że w różny sposób odnajdujemy wewnętrzną siłę.

KEVIN.MURPHY - kampania Różowa siła

W kampanię zaangażowana będzie dr n.med. Agnieszka Nalewczyńska ginekologpołożnik, która na swoich kanałach społecznościowych zbudowała ogromną społeczność kobiet, za pomocą wyrazistych przekazów edukuje i uświadamia, jak ważna jest wczesna diagnostyka. Dodatkowo w kampanie będą zaangażowani znani celebryci, influencerzy oraz eksperci, którzy będą udzielali porad oraz będą dzielić się swoim doświadczeniem. W tym roku marka rozszerzy swoje działania edukacyjne nie tylko w zakresie wczesnego wykrywania raka piersi, ale także na raka szyjki macicy.

Kevin.Murphy - zestaw BCA

KEVIN.MURPHY i współpraca z Fundacją Kwiat Kobiecości

Stąd współpraca z Fundacją Kwiat Kobiecości, którą Ida Karpińska założyła na bazie własnych doświadczeń, związanych z walką z nowotworem. Od kilkunastu lat jej działania skoncentrowane są na profilaktyce, edukacji na temat wszystkich aspektów chorób ginekologicznych oraz na walce z mitami. Fundacja zauważa, że społeczne postrzeganie choroby w znaczącym stopniu wpływa na wiedzę kobiet i świadomość profilaktyki.

KEVIN.MURPHY RÓŻOWA SIŁA TO:

  • Edukacja i wykłady ekspertów w zakresie profilaktyki i diagnostyki raka;
  • Warsztaty online z budowania pewności siebie;
  • Historie kobiet, które wygrały z chorobą;
  • Metamorfozy Amazonek;
  • Materiały edukacyjne.

„Różowa Siła” to także wsparcie finansowe. Część dochodu z październikowej sprzedaży wszystkich różowych produktów KEVIN.MURPHY, które również będą dostępne w promocyjnej cenie, zostanie przekazana Federacji Stowarzyszeń Amazonki. W tym roku dostępny jest również dedykowany kampanii zestaw "More Than Pink" z kultową serią Plumping oraz elastycznym lakierem  Session.Spray.Flex w małej pojemności. W kampanii wezmą udział salony fryzjerskie na terenie całej Polski oraz sklep internetowy hair2go.pl Wszystko to, by nagłośnić problem występowania raka piersi, edukować i wspierać kobiety.

 

Produkty dostępne w salonach partnerskich KEVIN.MURPHY i na www.hair2go.pl

 

Materiał partnera

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie