To już ostatnia szansa na wzięcie udziału w konkursie Many Mornings - stwórz własne skarpetki!

Aby wkroczyć w rok szkolny z dawką dobrej energii marka Many Mornings przygotowała konkurs, w którym udział może wziąć każde dziecko do 10 lat włącznie.
To już ostatnia szansa na wzięcie udziału w konkursie Many Mornings - stwórz własne skarpetki!
28.09.2021
Katarzyna Lemanowicz

Aby zostać jego uczestnikiem, należy stworzyć projekt wymarzonych skarpetek. To jedna z niewielu okazji, aby osiągnąć międzynarodowy sukces jeszcze przed ukończeniem podstawówki! Jak ją wykorzystać?

Konkurs - wygraj skarpetki od Many Mornings

Wystarczy wydrukować poniższy szablon, a następnie narysować na nim pomysłowy wzór. Zwycięski projekt, wybrany przez 3-osobowe jury, zostanie wyprodukowany i trafi do kolekcji skarpetek Many Mornings dostępnej już w 28 krajach na całym świecie! Dodatkowo zwycięzca lub zwyciężczyni dostanie także 50 par wybranych przez siebie skarpet, które będzie mógł zachować dla siebie lub podzielić się z rodziną i bliskimi. Ostatnim elementem nagrody głównej jest wycieczka po zakładzie produkcyjnym i biurze Many Mornings w Łodzi dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej. Założyciele marki opowiedzą o swojej drodze do zawodowego spełnienia oraz nieustannym podążaniu za marzeniami. W konkursie przewidziano także wyróżnienia dla wybranych osób. Każda z nich otrzyma 10 wybranych przez siebie par skarpetek Many Mornings.

Formularz konkursowy

Zgłoszenia można wysyłać od 1 do 30 września 2021 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 15 grudnia 2021 roku. Jury podczas oceniania weźmie pod uwagę następujące kryteria: kreatywność, bogatą wyobraźnię plastyczną oraz ciekawe pomysł na skarpetkowe tematy. Nie jest to konkurs na najlepsze pod względem plastycznym wykonanie, ale gratka dla tych, którzy nie boją się wprowadzać w życie nawet najbardziej szalonych pomysłów!

Szczegóły konkursu sprawdź TUTAJ!

Konkurs Many Mornings

Dlatego narysuj wzór na kolorowe poranki, baw się dobrze i wygraj możliwość poznania radosnej skarpetkowej firmy od środka!

Zanim rozpoczniemy pierwsze szkolne poranki, postanowiliśmy schować do plecaków szkolnych nasze dobre intencje. Pod tym hasłem kryje się jedna z licznych akcji społecznych Many Mornings jaką jest “Bag to School”. W tym roku sfinansowaliśmy 300 wyprawek, które mają ważne zadanie - wyrównywać szanse! W tornistrach znajdą się nie tylko przybory szkolne, ale też skarpetki dziecięce. Wkrótce pokolorują stopy dzieci w Polsce i w Niemczech, bowiem Many Mornings wspiera organizowaną przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi kampanię “Rodzina jest dla dzieci”, a także Fundację Dobrych Inicjatyw oraz Dom Samotnej Matki Monar-Markot. W Niemczech pomoc ta wędruje do organizacji SOS-Kinderdorf Deutschland.

Dlatego już dziś warto zacząć dzień z Many Mornings!

 

Przychód ze sprzedaży zwycięskiego projektu w roku 2022 wesprze cele dobroczynne realizowane w ramach programu SHARE A PAIR! Minimum 10% przychodu zostanie przeznaczone na ww. cele społeczne.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie