„Mała Wielka Stopa 2: w rodzinie siła” już w kinach!

Poznaj nowe przygody potomków legendarnego Yeti..
„Mała Wielka Stopa 2: w rodzinie siła” już w kinach!
22.09.2021
Katarzyna Lemanowicz

Nieważne czy jesteś mały, wielki, kosmaty czy zupełnie bezwłosy, jeśli masz odwagę, fantazję i jesteś trochę zwariowany, możesz dokonać wielkich rzeczy i przeżyć niesamowitą przygodę!

Film współtwórcy takich animowanych hitów jak „CORGI, PSIAK KRÓLOWEJ”, „JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC”, „EPOKA LODOWCOWA 4”, „MINIONKI”. Fantastyczna oprawa graficzna i animacja 3D na najwyższym światowym poziomie!

"Mała Wielka Stopa 2: w rodzinie siła" - o czym jest film?

Gdy świat jest w potrzebie może liczyć na Adama i jego nietypową rodzinkę! Pamiętacie Adama, który odkrył, że jego zaginiony ojciec jest potomkiem legendarnego Yeti? Okazało się, że Adam też odziedziczył po nim niesamo­wite zdolności, które teraz bardzo mu się przydadzą. Jego tata, który dzięki wielkiej popularności pomaga chronić przyrodę, wyrusza na ratunek miesz­kańcom dalekiego rezerwatu.

Tutejsze zwierzęta zagrożone są wyginięciem, bo bezduszne szefostwo wielkiej firmy paliwowej zamierza w samym środku puszczy zbudować wielką fabrykę. Od wyjazdu ojciec nie daje znaku życia, więc Adam zbiera swoją rodzinę i kosmatych przyjaciół z niedźwiedziem Burym i szopem Huncwotem na czele, by wyruszyć z misją ratunkową. To co odkryją w dalekiej puszczy, zjeży im włos na głowie i futro na grzbiecie. Będą musieli użyć wszystkich swych ludzkich i zwierzęcych talentów, by pokonać intruzów, odnaleźć zaginionego ojca i ocalić rezerwat.

Mała Wielka Stopa 2: w rodzinie siła

Wybierzecie się do kina?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie