Na ratunek dzikim zwierzętom!

Świat YOPE jest pełen zwierząt. Zamieszkują na etykietach opakowań produktów YOPE, w domach i w środowisku naturalnym.
Na ratunek dzikim zwierzętom!
12.08.2021
Katarzyna Lemanowicz

Gdziekolwiek żyją, zasługują na opiekę i pomoc ze strony ludzi. Dlatego po raz kolejny działamy na rzecz przyrody!

YOPE & SUPERPHARM dla Mysikrólika

Do Fundacji Mysikrólik, prowadzącej ośrodek rehabilitacji dla dzikich zwierząt, trafia rocznie ok. 700 zwierząt, które wymagają natychmiastowej pomocy. To tu lisy, sarny, borsuki, wydry i inne zwierzaki wracają do zdrowia, nabierają sił, aby następnie powrócić do swojego naturalnego środowiska. Wspólna akcja YOPE & SUPERPHARM ma na celu wsparcie działań Fundacji. Za przekazane środki, zostanie zakupiony specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu weterynarze będą mogli skuteczniej ratować zwierzęta, które do nich trafiają, a także śledzić ich dalsze losy. ​

YOPE pomaga zwierzętom

Kupując - pomagasz!

YOPE dba o Planetę, o środowisko i o zwierzęta, a do wspólnej pomocy zachęca także kupujących. Między 12 a 26 sierpnia w sieci Superpharm rusza specjalna akcja YOPE „ Kupując – pomagasz”. Wspólnie wesprzemy działania Fundacji Mysikrólik! Konsumenci - kupując produkty YOPE w Superpharm, na przykład nowy krem do rąk Cedr i gorzka pomarańcza. A YOPE, przekazując pieniądze fundacji, na ratowanie dzikich zwierząt. Dołącz do nas!

YOPE pomaga zwierzętom

CEDR I GORZKA POMARAŃCZA – NOWOŚĆ!

Cedr i gorzka pomarańcza uwodzi wytrawnym, świeżym zapachem ze słodką i kwiatową nutą pomarańczy. W skład serii wchodzą niezastąpione w codziennej pielęgnacji : naturalne mydło do rąk, żel pod prysznic oraz balsam do ciała. Nowością jest naturalny odżywczy krem do rąk Cedr i gorzka pomarańcza, który zadba o skórę dłoni  i pozostawi na nich zapach niezapomnianych śródziemnomorskich wakacji.

YOPE pomaga zwierzętom

Bazą dla kosmetyków z linii Cedr i gorzka pomarańcza są naturalne składniki myjące i pielęgnujące, takie jak: masło shea, oleje roślinne: kokosowy, z oliwek i słonecznikowy, a także prowitamina B5 i alantoina, które koją podrażnienia i pobudzają regenerację skóry. Naturalne ekstrakty z cedru i gorzkiej pomarańczy zawarte we wszystkich kosmetykach z tej serii rozświetlają skórę, nawilżają i chronią ją przed działaniem wolnych rodników.

Ceny:

  • Naturalny żel pod prysznic – 19,99 zł / 400 ml
  • Naturalny balsam do ciała i rąk – 29,99 zł / 300 ml
  • Naturalne mydło w płynie – 19,99 zł / 500 ml
  • Naturalny krem do rąk – 14,99 zł / 50 ml

Kosmetyki z serii Cedr i gorzka pomarańcza dostępne są w sieci Superpharm oraz na www.yope.me.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie