Gwiazda Marvela stworzyła własną linię kosmetyków – co wiemy o produktach?

Scarlett Johansson planuje premierę swojej linii kosmetycznej.
Gwiazda Marvela stworzyła własną linię kosmetyków – co wiemy o produktach?
fot. instagram.com/scarlettjohanssonworld/
07.07.2021
Dominika Stanisławska

Scarlett Johansson znana jest z filmów Marvela. Tym razem o aktorce jest głośno nie tylko z powodu premiery Czarnej Wdowy, ale także z powodu jej pierwszej linii kosmetycznej. Kiedy możemy spodziewać się premiery?
Zobacz więcej: Julia Kuczyńska - Maffashion została ambasadorką innowacyjnego laktatora LOVI

Scarlett Johansson stworzyła własną linię kosmetyków

Scarlett Johansson to kolejna gwiazda, która postanowiła stworzyć własną serię kosmetyków. ScarJo, bo tak będzie nazywać się jej linia ma pojawić się w sklepach już w 2022 roku. Jak ujawnia aktorka jej własna linia produktów to jej podejście „czystego, przystępnego piękna”. Chociaż nie ma jeszcze żadnych informacji na temat rodzajów produktów, nad którymi Johansson pracuje, to wiadomo, że Johansson nawiązała współpracę z The Najafi Companies. Firma jest odpowiedzialna za kontakt z linią do pielęgnacji włosów Tracee Ellis Ross' Pattern Beauty i Moon Oral Care (twarzą tej marki jest Kendall Jenner). Przy tworzeniu ScarJo bierze udział Kate Foster, współpracowała w przeszłości z Victoria's Secret Beauty.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Scarlett Johansson (@scarlettjohanssonworld)

Sama Scarlett Johansson od lat jest twarzą produktów do włosów i makijażu L'Oréal Paris. Czy jej pierwsza marka kosmetyczna będzie dostarczać nam produkty, które będą odpowiedzą na potrzeby skóry kobiet z całego świata? To się okaże.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie