Wciel się w rolę blogera-podróżnika i wygraj atrakcyjne nagrody w konkursie!

Internetowa platforma do nauki języka angielskiego dla dzieci Novakid zaprasza dzieci do kolejnego kreatywnego konkursu.
Wciel się w rolę blogera-podróżnika i wygraj atrakcyjne nagrody w konkursie!
29.06.2021
Katarzyna Lemanowicz

Aby rozwijać u najmłodszych zdolności językowe i jednocześnie wzbudzać w nich ciekawość świata, szkoła organizuje letni konkurs "Podróżuj z Novakid", w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody!

"Podróżuj z Novakid" - poznaj szczegóły konkursu

Novakid to internetowa szkoła językowa, która pomaga dzieciom w wieku 4-12 lat w nauce języka angielskiego online. Podstawą edukacji na platformie jest komunikacja i metoda pełnego fizycznego reagowania (tzw. total physical response), przypominająca naukę języka ojczystego. Proces edukacji jest prowadzony w formie zabawy i wzbogacają go takie rozwiązania, jak: wirtualna rzeczywistość, interakcja i grywalizacja, by jak najbardziej uatrakcyjnić najmłodszym naukę języka. Mali uczniowie mają do dyspozycji ponad 150 anglojęzycznych nauczycieli z całego świata.

Zobacz więcej: Jak zachęcić dziecko do nauki angielskiego?

W letnim konkursie Novakid zaprasza dzieci do zabawy, która jednocześnie rozwija wyobraźnię i umiejętności językowe. Aby wziąć w niej udział, należy wcielić się w rolę blogera-podróżnika i zachęcić w krótkim filmie do odwiedzin swojej rodzinnej miejscowości lub ogólnie kraju. Warto opowiedzieć o wakacyjnych aktywnościach, które czekają na turystów. Może to być wizyta w muzeum, leśny spacer z przygodami, odwiedziny zwierząt w zoo albo spływ kajakowy. Zgłoszenie konkursowe może być przygotowane w formie piosenki, zapowiedzi, wierszyka czy relacji z wycieczki. Ważne, by było skierowane do rówieśnika z obcego kraju i wykorzystywało angielskie zwroty i słówka związane z wakacyjnymi rozrywkami. – W dobie utrudnionego podróżowania chcemy zwrócić uwagę na polską przyrodę i lokalne atrakcje turystyczne, które znajdują się na wyciągnięcie ręki. Zachęcamy dzieci do rozejrzenia się po swojej rodzinnej miejscowości i poszukiwania przygód w stylu prawdziwych, małych podróżników. Jesteśmy przekonani, że każde, nawet niepozorne miejsce skrywa wiele atrakcji – mówi Agata Jagiełło, regionalny marketing manager w Novakid.

konkurs Novakid

Szczegóły konkursu Novakid - jak wygrać nagrody?

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-12 lat i potrwa do 31.07.2021 r. Zgłoszenia należy wysłać przez formularz, który znajduje się na stronie: https://new.novakid.pl/travelblogger, lub publikując je na Instagramie, oznaczając profil @novakidpolska, albo na TikToku, oznaczając @novakidschool. Wyniki zostaną opublikowane na początku sierpnia w mediach społecznościowych Novakid i na blogu.

W puli nagród znajdują się: pakiety lekcji języka angielskiego lub bonusy na platformie Novakid, bony do sklepu Coccodrillo, gry od marki GRANNA, książki dla dzieci od księgarni TaniaKsiazka.pl, zestawy kosmetyków od marki Sylveco, bony do sklepu IKEA, pakiety Empik Premium oraz bony od Allegro!

 

Patronami medialnymi konkursu są: Magazyn Dzieci, E-szkrab.pl, Supermamy.pl.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie