Jenna Kuchter do hejterów: “Mój mąż przytula każdą krągłość mojego ciała.”

Ludzie nie wierzą, że ma tak przystojnego męża.
Jenna Kuchter do hejterów: “Mój mąż przytula każdą krągłość mojego ciała.”
fot. instagram.com/jennakutcher/
25.06.2021
Dominika Stanisławska

Jenna Kuchter jest fotografem ślubnym. Od lat zajmuje się utrwalaniem miłości na zdjęciach. Sama także ma męża od ponad 10 lat. Jednak nie każdemu się to podoba. Powód? Jenna i jej mąż Drew różnią się od siebie pod względem fizycznym.
Zobacz więcej: Hilary Duff chciała, aby jej 9-letni syn oglądał narodziny siostry

Jenna Kuchter do hejterów: “Mój mąż przytula każdą krągłość mojego ciała.”

Jenny ma krągłości, jest kobieca, widać u niej nadwagę. Drew to ideał wielu kobiet - przystojny, wysportowany i wysoki. Jakież było zdziwienie Jenny, gdy ludzie pod postem zaczęli jej zadawać pytanie, jak udało ci się poderwać takiego faceta?

Według hejterów kobieta z nadwagą nie zasługuje na “Pana Szcześciopaka”, jak sama Jenna określa swojego męża. Jednak, by przekonać wszystkich i zapewnić o swojej miłości autorka ślubnych zdjęć postanowiła dodać wymowny post, w którym mówi o tym, że związek to nie tylko wygląd.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JENNA KUTCHER (@jennakutcher)

- Ten mężczyzna kocha każdą krągłość, każdy dołek, kilogram. Robił to przez ostatnie dziesięć lat i zawsze mi przypominał, że jestem piękna, nawet gdy mój wewnętrzny głos mówił co innego. Więc tak, mam duże uda, ramiona, pupę, ale jest po prostu więcej mnie do kochania i wybrałam mężczyznę, który docenia to wszystko (i o wiele więcej!). Jestem kimś więcej niż moim ciałem, on też i ty też. - można przeczytać pod postem.

Post Jenny Kutcher polubiło prawie 160 tys. osób. A Wy co sądzicie na ten temat?

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.07.2021 06:46
Ludzie są okropni,potrafią zniszczyć każdą osobe cieszącą sie z życia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2021 18:05
dajcie spokoj, pieknie wyglada. A cialo innych ludzi krytykuja tylko ci, co maja problem ze swoim. Ludzie zadowoleni z siebie i swojego zycia tak sie nie zachowuja, proste.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie