Dobra wiadomość dla fanów „Seksu w wielkim mieście”. Mr. Big pojawi się w serialu

Producent wydał oświadczenie.
Dobra wiadomość dla fanów „Seksu w wielkim mieście”. Mr. Big pojawi się w serialu
fot. Kadr z filmu "Seks w wielkim mieście 2"
11.06.2021
Dominika Stanisławska

Po sprzecznych wiadomościach na temat tego, czy Mr. Big pojawi się w serialu, HBO Max potwierdziło, że 66-letni Chris Noth będzie obecny w najnowszej odsłonie produkcji.
Zobacz więcej: "Seks w wielkim mieście". Wiemy, czy Mr. Big pojawi się w najnowszej odsłonie serialu!

Mr. Big pojawi się w najnowszej odsłonie „Seksu w wielkim mieście”

Producent wykonawczy Michael Patrick King powiedział, że jest „zachwycony, że znów może pracować z Chrisem”, dodając: „Jak moglibyśmy zrobić nowy rozdział w historii Seksu w wielkim mieście bez naszego Mr. Biga?”. Wątpliwości były uzasadnione, bo trzy miesiące temu Noth napisał na swoim profilu na Instagramie: „Wszystko się zmienia – nawet reklamy w gazetach”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez And Just Like That... (@justlikethatmax)

Chris Noth to nie jedyny aktor, który powróci. Poza głównym bohaterkami widzowie będą mogli śledzić perypetie byłego chłopaka Carrie – Aidana, z którym tworzyła długoletni związek. Potem zdradziła go z Mr. Bigiem, by na koniec go zostawić, gdy ten chciał się ożenić.

Aidan i Mr. Big nie będą jedynymi, który zobaczymy w kontynuacji serialu „Seks w wielkim mieście”. Potwierdzoną informacją jest także to, że powróci uroczy mąż Charlotte – Harry Goldenblatt, przyjaciel Carrie –  Standford Blatch i Anthony Marentino, pytanie, czy nadal będą razem?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie