Konkurs Coccodrillo: Przedstaw swój pomysł na świętowanie Dnia Dziecka i wygraj!

Bo przecież Dzień Dziecka może trwać codziennie!
Konkurs Coccodrillo: Przedstaw swój pomysł na świętowanie Dnia Dziecka i wygraj!
fot. istock.com
09.06.2021
Katarzyna Lemanowicz

Dziecięca marka modowa Coccodrillo zorganizowała z okazji Dnia Dziecka specjalny konkurs dla swoich najmłodszych fanów, pod hasłem „Twój wymarzony Dzień Dziecka”. Z myślą o wspieraniu kreatywności dzieci, marka zachęca je do podzielenia się swoimi pomysłami na ciekawe, niebanalne świętowanie tego najważniejszego dnia w roku. Na laureatów czeka pula aż 50 nagród przygotowanych przez sponsorów akcji!

„Twój wymarzony Dzień Dziecka” - jak wziąć udział w konkursie?

Coccodrillo to znana rodzicom polska marka odzieży dla niemowląt i dzieci, działająca na rynku od 2003 roku. Producent ma w swojej ofercie szeroki wybór ubrań, akcesoriów, bielizny oraz obuwia dla dziewczynek i chłopców w wieku od 0 do 14 lat. W asortymencie sklepu można znaleźć zarówno propozycje na co dzień, jak i na specjalne okazje. Marka stawia w swoich projektach na różnorodność i charakterystyczne detale, wysoką jakość materiałów oraz kreatywność i ciekawy design. Wszystko po to, by dzieci mogły poprzez ubrania marki Coccodrillo wyrażać siebie i kreować swój własny styl.

Konkurs Coccodrillo

W swoim najnowszym konkursie Coccodrillo zachęca swoich klientów do podzielenia się pomysłami na ciekawe spędzenie Dnia Dziecka. Zadanie konkursowe polega na pokazaniu bądź opisaniu, w jaki sposób świętujemy ten najważniejszy dla dzieci dzień w roku. – W tym roku szczególnie hucznie obchodzimy Dzień Dziecka, który jest najważniejszym świętem w kalendarzu także dla naszej marki. W końcu całym jej sensem są dzieci – nasi główni klienci. Wśród atrakcji, które przygotowaliśmy z okazji Dnia Dziecka nie mogło zabraknąć akcji konkursowej, w której zachęcamy dzieci do szczególnego, kreatywnego spędzania swojego święta. Nie dość, że motywujemy je tym samym do doskonałej zabawy, to mogą jeszcze dzięki temu wygrać nagrody, których w puli jest aż 50 – mówi Paulina Żaczyk, p.o. Kierownika Marketingu Coccodrillo.

Czas trwania konkursu

Konkurs „Twój wymarzony Dzień Dziecka” trwa od 1 do 13 czerwca. Prace konkursowe w formie opisu lub zdjęcia należy zamieszczać w komentarzach pod postem konkursowym opublikowanym na fanpage’u Coccodrillo w serwisie Facebook. W puli nagród znajdują się: pojazdy od Dickie Toys, książeczki magnetyczne od marki Janod, pakiety lekcji języka angielskiego na platformie Novakid, zestawy książek dla dzieci od Wydawnictwa Publicat oraz dziewczęce torebki i pluszaki od marki Simba.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na fanpage’u Coccodrillo w serwisie Facebook oraz blogu Kidsarekids.eu. Patronami medialnymi konkursu są: Magazyn Dzieci, Supermamy.papilot.pl, Świat Pierwszoklasisty i Świat Przedszkolaka.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie