[Aktualizacja - wyniki konkursu] Wygraj EMU Mayberry!

Weź udział w konkursie i wygraj te fantastyczne kapcie!
[Aktualizacja - wyniki konkursu] Wygraj EMU Mayberry!
fot. Instagram @emuaustralia
21.05.2021
Katarzyna Lemanowicz

Jesteście niezawodne i... niezawodni! Bo wśród uczestników konkursu znaleźli się również panowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestnictwo - ilość zgłoszeń jak zwykle nas onieśmieliła, a wybór dwóch zwycięskich osób był nie lada wyzwaniem.

Laureaci:

1. Hanna Borek

2. Justyna Olczak

Gratulujemy!

 

Za kilka dni Dzień Mamy i w związku z tym postanowiłyśmy was trochę porozpieszczać. Zaczynamy od tej najwygodniejszej opcji czyli kultowych i jedynych w swoim rodzaju - Mayberry EMU!

Jak już wspominałyśmy wcześniej nosi je sama Alessandra Ambrosio, a ich fenomen polega przede wszystkim na wykonaniu z najwyższej jakości naturalnej wełny merynosów, niesamowitej miękkości i wygodzie. 

Kapcie Mayberry - podstawa stylizacji

Obuwie stało się niezbędną częścią stylizacji – i to nie tylko tych domowych! Brazylijska modelka Alessandra Ambrosio nie rozstaje się ze swoimi Mayberry nawet … wychodząc na ulicę. Kapcie Mayberry EMU Australia zostały wykonane z najwyższej jakości naturalnej wełny merynosów z akredytacją Woolmark. Skrzyżowane paski, otwarta konstrukcja palców i antypoślizgowa podeszwa gwarantują maksimum wygody. Co więcej – skóra owcza reguluje temperaturę, więc kapcie zimą utrzymują stopy w cieple, a latem zapewniają chłód. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez EMU Australia (@emuaustralia)

KONKURS!!!

Co zrobić, żeby wygrać jedną z dwóch par kapci Mayberry od EMU? Wystarczy, że kreatywnie odpowiesz na pytanie: twój idealny Dzień Mamy, to...?

Konkurs trwa od dzisiaj - tj. 21 maja do niedzieli 23 maja, do godz. 23:59.

Odpowiedź konkursową wyślij na maila: [email protected] wraz z akceptacją regulaminu

Do wygrania jest jedna z dwóch par kapci Mayberry EMU - w wybranym przez zwycięzcę rozmiarze. Fundator nagrody zastrzega, że wybór koloru kapci Mayberry EMU może być ograniczony.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie