"Czarodziejka z księżyca" trafi na Netflixa. Kiedy premiera?

Film pokochały miliony widzów na całym świecie.
"Czarodziejka z księżyca" trafi na Netflixa. Kiedy premiera?
fot. instagram.com/netflixpl/
29.04.2021
Dominika Stanisławska

"Czarodziejka z księżyca" to ponadczasowy serial, na którym wychowała się połowa z nas. Przygody Usagi Tsukino śledził każdy, kto zainteresowany jest chociaż trochę mangą.
Zobacz więcej: 
50 twarzy Greya powraca! Kiedy możemy spodziewać się premiery?

"Czarodziejka z księżyca" trafi na Netflixa. Kiedy premiera?

Netflix podał, że 3 czerwca 2021 roku na platformie pojawi się pełnometrażowa wersja “Czarodziejki z księżyca”. To pierwsza od ponad 25 lat produkcja, która opowiada o przygodach czarodziejek z różnych ciał niebieskich.

Japońska produkcja zdobyła ogromny rozgłos na całym świecie. W Polsce fani mogli oglądać przygody Usagi Tsukino w latach 90., a dokładnie od 1995 do 1997 roku na Polsacie. 

Gdy tylko Netflix udostępnił post na temat emisji "Czarodziejki z księżyca" fani zaczęli go komentować. W ciągu godziny było ponad 3,5 tys. polubień, ponad 1000 komentarzy i ponad 200 udostępnień. Internauci z radością przyjęli informację na temat premiery: "Na pewno będzie oglądane", "Czekam z niecierpliwością", "Dzięki za prezent urodzinowy", "A już myślałam, że Polska się nie doczeka", "Ooo Boże, w końcu się doczekałam", "Uwielbiałam w dzieciństwie", "Marzenia się spełniają", "Nie mogę się doczekać!!!" - można przeczytać w komentarzach. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl)

Niektórzy dopytywali także o oryginalną wersję “Czarodziejki z księżyca”. Głównie chodziło o dodanie całego serialu na platformę. Fani interesują się także najnowszą wersją Crystal, w której twórcy odświeżyli wygląd bohaterów.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie