50 twarzy Greya powraca! Kiedy możemy spodziewać się premiery?

“Freed” już niedługo pojawi się w Polsce.
50 twarzy Greya powraca! Kiedy możemy spodziewać się premiery?
fot. instagram.com/dakota.johnson._/
22.04.2021
Dominika Stanisławska

Kontrowersyjny erotyk o przygodach Christiana Greya i Anastasii Steele powraca. Właśnie została ogłoszona premiera ostatniej części sagi o przygodach pary.
Zobacz więcej: 
Co zrobić, by dziecko chętnie czytało książki?

“50 twarzy Greya” - kiedy odbędzie się premiera?

E.L. James zasłynęła z powodu swojej kontrowersyjnej sagi o erotycznych przygodach Anastasii i Christiana. Książka spotkała się z jednej strony z ogromnym sukcesem komercyjnym, co zaowocowało powstaniem filmów, a z drugiej nieprzychylnymi recenzjami krytyków.

Już 1 czerwca 2021 roku ukaże się w Polsce ostatnia część losów Anastasii Steele i Christiana Greya pt. “Freed”. Cała historia będzie opowiedziana z męskiej perspektywy, a nie jak było do tej pory, z perspektywy Anastasii. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DAKOTA JOHNSON (@dakota.johnson._)

- Christian i Anastasia zostaną poddani ostatecznej próbie, która będzie stanowiła dowód na siłę ich związku - można przeczytać na stronie wydawnictwa.

Najnowsza opowieść będzie zawierała wątki z trzeciego tomu pt. “Nowe oblicze Greya”. Co więcej w najnowszej części czytelnicy poznają wszystkie pobudki, które kierują milionerem. Nie zabraknie także czarnego charakteru - Jacka Hyde'a, który będzie chciał się zemścić na Anastasii.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.05.2021 16:59
Szczerze przeczytałam serię i jakoś mnie nie urzekła. Wolę lekkie książki typu Tajemnica Coca Coli. Przygodówki zdecydowanie lepiej się czyta.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie