Dzień Kobiet - niech będzie wyjątkowy!

Weź udział w konkursie i wygraj fantastyczną nagrodę!
Dzień Kobiet - niech będzie wyjątkowy!
fot. istock.com
08.03.2021
Katarzyna Lemanowicz

Rzecz, dzięki której zrelaksujesz się całkowicie, i która jednocześnie doda energii do działania. Mowa o słuchawkach dousznych Jabra Elite Active 75t.

Zostały opracowane z myślą o aktywnym trybie życia, dlatego jeśli uwielbiasz sport, ale też idealne brzmienie muzyki i piękny wygląd to jest to gadżet dla ciebie.

Jabra Elite Active 75t - zalety

Jabra Elite Active 75t są o 22% mniejsze od swojego poprzednika Jabra Elite Active 65t. Opracowując ten model firma Jabra przeanalizowała tysiące skanów uszu. Dzięki temu udało się stworzyć słuchawki o optymalnym kształcie, które doskonale dopasowują się do ucha. Pewność, że Elite Active 75t pozostaną na swoim miejscu, w połączeniu z całkowicie bezprzewodową technologią, daje poczucie nieskrępowanej swobody nawet podczas intensywnych ćwiczeń i długich biegów.

Czyste i energetyczne brzmienie, dzięki technologii 4 mikrofonów, stanowi doskonałe wsparcie podczas aktywności fizycznej, a wyważony bas i wysoka jakość dźwięku doskonale motywują do jeszcze większego wysiłku. Stabilna sieć bezprzewodowa Jabra czwartej generacji dba o to, aby użytkownik nie doświadczył żadnych przerw czy zakłóceń w transmisji dźwięku, a łączność Bluetooth 5.0, o zasięgu do 10 metrów, daje dużo swobody w działaniu. Dopasowany kształt i rozmiar wkładki dousznej w połączeniu z aktywną redukcją szumów (ANC) zapewniają pierwszorzędną izolację hałasu, dzięki temu można całkowicie zanurzyć się w muzyce lub rozmowach telefonicznych.

Zestaw słuchawkowy dostępny jest w 6 wersjach kolorystycznych (Titanium Black, Copper Black, Grey, Navy, Sienna, Mint), stanowiąc doskonałe uzupełnienie codziennych stylizacji.

KONKURS - Wygraj słuchawki Jabra Elite Active 75t

Wygraj jedne z dwóch par słuchawek Jabra Elite Active 75t. Dostępne kolory to Mint i Sienna. Co należy zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: muzyka, która momentalnie powoduje uśmiech na twojej twarzy to...?

Jabra Elite Actve

Jabra Elite Active 75t

Odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu wyślij na [email protected]Na odpowiedzi czekamy do jutra, tj. 9 marca do godz. 18.00.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.03.2021 13:42
Czy było już rozwiązanie konkursu? Proszę zamieścić wyniki.
odpowiedz
Joanna M. (Ocena: 5) 09.03.2021 01:49
Uwielbiam retrowave, nowy synthpop, więc gdy słyszę jakiś kawałek Scandroid od razu mam uśmiech na twarzy...ogarnia mnie uczucie nostalgii, niesamowitości, dobrych wspomnień i szczęścia, że ktoś jeszcze tworzy taką muzykę! Wychowałam się na piosenkach z lat 80, kocham filmy z tego okresu (Blade Runner, Terminator i inne klasyki sci-fi) a retrowave pozwala mi się poczuć jak bohaterka takiego filmu.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie