"Tydzień Kobiet" - Dzień Kobiet to doskonała okazja do tego, abyś mogła poczuć się gwiazdą

Może tak się stać dzięki profesjonalnej sesji zdjęciowej.
"Tydzień Kobiet" - Dzień Kobiet to doskonała okazja do tego, abyś mogła poczuć się gwiazdą
fot. istock.com
04.03.2021
Katarzyna Lemanowicz

Efektowny makijaż, modne ciuchy i błysk flesza wprowadzą cię w wyśmienity nastrój. Taka sesja to nowe i miłe doświadczenie, a przede wszystkim dobra zabawa i relaks. Nie obawiaj się swoich niedoskonałości i pamiętaj, że jesteś piękna. Umiejętny fotograf wie jak wydobyć to, co w nas najlepsze i podkreślić naszą urodę. Poza tym wykonane w ten sposób zdjęcia staną się cenną pamiątką i jeśli kiedykolwiek zwątpisz w swój potencjał, przypomną ci o pięknie, które w sobie nosisz.

Idealnie na sesję zdjęciową sprawdzi się nowość od Sephora!

Uwierz w niewiarygodne! Nowość od Sephora Collection - BEST SKIN EVER

Sephora Collection prezentuje nową generację podkładów pielęgnacyjnych i korektorów pod oczy - BEST SKIN EVER. Innowacyjne produkty zapewniające nieskazitelną cerę i dbające o skórę twarzy dzień po dniu, dostępne są już w perfumeriach stacjonarnych Sephora i na sephora.pl.  

Podkład upiększający skórę BEST SKIN EVER

Podkład BEST SKIN EVER Sephora Collection daje natychmiastowy efekt ultra naturalnej i nieskazitelnej cery. Jego formuła zapewnia efekt drugiej skóry i pozwala budować krycie, umożliwia ujednolicenie i wygładzenie skóry oraz zamaskowanie jej niedoskonałości.
Skład nowego podkładu wzbogacony jest ekstraktem z alg o działaniu ochronnym i kwasem hialuronowy naturalnego pochodzenia. Dzięki temu przez cały dzień nawilża skórę i działa jak tarcza przeciwko szkodliwym czynnikom zewnętrznym - takim jak niebieskie światło czy zanieczyszczenia powietrza.
Podkład BEST SKIN EVER to produkt o wegańskiej formule, bezzapachowy i niezatykający porów, sprawdzający się przy każdym typie cery. Produkowany jest we Francji, a jego flakon składa się w 30% ze szkła z recyklingu.
Dostępny w 48 odcieniach pasujących do każdej karnacji. Gama kolorystyczna podkładów zawiera „podcienie” pigmentacyjne, a odpowiednie oznaczenie pomaga odnaleźć dominant pigmentów: Y (pigmenty żółte), R (pigmenty różowe) oraz N (pigmenty neutralne).  
Nowy podkład BEST SKIN EVER Sephora Collection kupić można w perfumeriach Sephora i na sephora.pl w cenie 73 zł/25 ml.

KONKURS!!!

Wygraj zestaw - niespodziankę od marki Sephora. Co należy zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: bez jakiego produktu do makijażu nie wyobrażasz sobie swojej kosmetyczki?

Odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu wyślij na [email protected]Na odpowiedzi czekamy do jutra, tj. 5 marca do godz. 18.00.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie