Międzynarodowa nagroda powędruje w ręce Blanki Lipińskiej! “Dla mnie to jest gigantyczny sukces.”

Film “365 dni” otrzymał aż siedem nominacji.
Międzynarodowa nagroda powędruje w ręce Blanki Lipińskiej! “Dla mnie to jest gigantyczny sukces.”
fot. instagram.com/blanka_lipinska/
04.03.2021
Dominika Stanisławska

Film “365 dni” w reżyserii Tomasza Mandesa i Barbary Białowąs na podstawie pornopowieści Blanki Lipińskiej otrzymał aż siedem nominacji do “prestiżowej” nagrody Złotych Malin. Jak mówi Blanka Lipińska "moja twórczość, jaka by ona nie była, jest znana na całym świecie".
Zobacz więcej: 
Blanka Lipińska porównuje swoją powieść erotyczną do "Pięknej i Bestii"

“365 dni” otrzymało aż siedem nominacji do Złotych Malin

Kontrowersyjna powieść Blanki Lipińskiej “365 dni”, którą sama autorka porównuje do “Pięknej i Bestii” została hitem na Netflixie, ale nie została ciepło przyjęta przez widzów. Film na pewno przejdzie do historii polskiej kinematografii, ale znajdzie się w tej samej kategorii, w której znalazło się inne “dzieło” pod tytułem “Smoleńsk”.

Film otrzymał aż siedem nominacji za oceanem w kategoriach: Najgorszy film roku, Najgorszy reżyser, Najgorszy aktor, Najgorsza aktorka, Najgorszy duet, Najgorszy scenariusz, Najgorszy remake. Lista jest dość długa, więc zapewne chociaż w jednej kategorii uda się zdobyć Złotą Malinę. 

- Wszystko stało się dokładnie tak, jak się miało stać. Ja jestem tak superszczęśliwa. Wiecie, każdy z Was może to odbierać, jak chce, natomiast dla mnie to jest gigantyczny sukces. Dlatego że moja twórczość, jaka by ona nie była, jest znana na całym świecie. Czy jest to powód do dumy? Jest to powód do dumy jak jasna cholera i zamierzam być z siebie dumna. - powiedziała Lipińska w krótkim filmie.

Skoro stało się tak jak miało się stać, to znaczy, że autorka “biedniejszej wersji 50 twarzy Grey’a” była świadoma, tego, co tworzy. Czy polski widz nie zasługuje na ambitne kino?

Redakcja SuperMam trzyma kciuki za zgarnięcie wszystkich “nagród”, dodaje otuchy i przypomina: Sandra Bullock również otrzymała Złotą Malinę, a kolejnego otrzymała Oscara.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie