"Tydzień Kobiet" - co powiesz na wspólne - kobiece celebrowanie Dnia Kobiet?

Babski wieczór to idealny sposób na spędzenie 8 marca!
"Tydzień Kobiet" - co powiesz na wspólne - kobiece celebrowanie Dnia Kobiet?
fot. istock.com
03.03.2021
Katarzyna Lemanowicz

Jeśli na co dzień brakuje ci towarzystwa innych kobiet, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś spędziła ten dzień w ich gronie. Z mamą, siostrami, czy koleżankami, ważne, że w kobiecym gronie. Wspólnie zadecydujcie jak chciałybyście umilić sobie ten dzień. Możecie umówić się na domowy seans filmowy połączony z pogaduchami. Może takie spotkanie stanie się początkiem nowej tradycji i na jego powtórzenie nie będziecie czekać cały następny rok? 

Nie ma się co oszukiwać - niejednokrotnie problemem przy zwiększeniu intensywności babskich wieczorów jest brak czasu... Co zrobić, żeby zaoszczędzić czas i jego nadmiar przeznaczyć na same przyjemności? Z pomocą przychodzi Be Diet Catering... Nie tylko zadbasz o zdrowie, szczupłą sylwetkę ale też zaoszczędzisz czas!

Be Diet Catering Ewy Chodakowskiej – catering zaprojektowany dla kobiet!

Zdrowie, dobre samopoczucie, odporność – te wartości często bywają spychane na dalszy plan przez prozę życia codziennego, natłok obowiązków oraz brak energii. Z zadbaniem o swój organizm nie należy czekać, a pierwszym krokiem może być zmiana nawyków żywieniowych. Jest to szczególnie ważne dla kobiet, które często w swoim życiu najpierw dbają o swoich bliskich, a dopiero w dalszej kolejności - o siebie.            

Be Diet Catering to zdrowy catering dietetyczny, współtworzony przez Ewę Chodkowską, zaprojektowany z uważnością na kobiece potrzeby. Dieta tworzona jest przez zespół dietetyczek klinicznych i uwzględnia wszystkie zapotrzebowania na wartości odżywcze, witaminy i minerały w kobiecym organizmie. Dania przygotowywane są przez cenionego Szefa Kuchni z międzynarodowym doświadczeniem - Yannisa Harutyun Margaryana z zespołem.

Ewa Chodakowska
Misją Be Diet Catering jest poprawa zdrowia i samopoczucia kobiet, poprzez zapewnienie zbilansowanych i smacznych posiłków. Wraz ze zdrową dietą dostarczaną do domu lub do biura, kobiety zyskują lepsze samopoczucie, więcej energii i wymarzoną sylwetkę, a także swobodę i czas na to, co dla nich najważniejsze. Be Diet Catering to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób, które chcą się pozbyć zbędnych kilogramów, jak i dla tych którym zależy na racjonalnej, dobrze zbilansowanej diecie dopasowanej do intensywnego stylu życia.

Be Diet Catering – marka, która słucha kobiet

Dania Be Diet Catering bogate są w antyoksydanty, kwasy omega 3, detoksykujące kasze, nasiona i pestki chroniące przed chorobami serca i nowotworami oraz witaminę A i E, zapewniające nawilżoną i jędrną skórę, a także wiele innych. Składniki dobierane do potraw zmieniają się wraz z porą roku, dostarczając kobiecemu organizmowi dokładnie to, czego potrzebuje przy zmianach temperatury, pogody oraz intensywności funkcjonowania. W daniach znajdują się świeże składniki najwyższej jakości - superfoods, polskie sezonowe produkty oraz przyprawy i składniki sprowadzane z najodleglejszych zakątków świata.  Wszystko po to, aby odżywić zarówno ciało, jak i umysł. 

Be Diet Catering

KONKURS!!!

Wygraj 5 dniowy zestaw testowy Be Diet Catering o idealnie dopasowanej do ciebie, dziennej wartości kalorycznej.

Co należy zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: gdybyś dostała dodatkową godzinę w ciągu dnia, na co byś ją wykorzystała i jak?

Odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu wyślij na [email protected]Na odpowiedzi czekamy do jutra, tj. 4 marca do godz. 14.00.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie