Ten film sprawi, że będziesz płakać! Niemowlak pomógł zaręczyć się rodzicom

Po 10 miesiącach Martine powiedziała “tak”.
Ten film sprawi, że będziesz płakać! Niemowlak pomógł zaręczyć się rodzicom
fot. istock.com
24.02.2021
Dominika Stanisławska

Teon Kennedy i Martine Drouillard to rodzice, którzy w kwietniu 2020 roku powitali na świecie swoją córkę Morgan. Mimo radości, nie mogli spać spokojnie, gdyż ich córka jest wcześniakiem. Od kwietnia dziewczynka nie opuściła OIOM-u. Chociaż Teon miał już dawno planach oświadczyny, dopiero teraz zdecydował się na ten krok. We wszystkim pomogła mała Morgan.
Zobacz więcej: 
Zobacz najlepsze zdjęcie porodowe roku. Wśród wyróżnionych jest także Polka!

Mężczyzna oświadczył się dzięki swojej 10-miesięcznej córce

Martine Drouillard urodziła Morgan zaledwie w 25 tygodniu ciąży. Od tamtej pory dziewczyna nie wyszła z OIOM-u. Co więcej, odwiedziny są utrudnione przez panującą pandemię. Wcześniej Teon planował oświadczyć się Martine podczas baby shower, ale niestety do przyjęcia nie doszło. Mała Morgan przeszła już kilka zabiegów na sercu i płucach, dlatego wstrzymywał się z oświadczynami, aby oboje mogli skupić się na zdrowiu córki.

Teon Kennedy chciał, aby oświadczyny odbyły się bez żadnych niespodzianek, dlatego o pomoc poprosił personel szpitala. Wraz z personelem przygotował na tę okazję salę, kwiaty, napisał także list miłosny, który pielęgniarki z radością odczytały.

Jak była rola Morgan w zaręczynach? Dziewczynka miała na sobie sukienkę z napisem “Mamo, czy poślubisz Tatę?”. Jak komentuje Teon w wywiadzie dla “Today”, zanim dziecko się urodzi, kobieta dostaje wiele miłości i uwagi. Martine nic z tego nie dostała, ale dziś udało się nadrobić to wszystko, czego brakowało jej przez ostatni czas.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NewYork-Presbyterian Hospital (@nyphospital)

źródło: today.com

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie