"Seks w wielkim mieście". Wiemy, czy Mr. Big pojawi się w najnowszej odsłonie serialu!

Serial będzie dostępny na HBO Max.
"Seks w wielkim mieście". Wiemy, czy Mr. Big pojawi się w najnowszej odsłonie serialu!
Kadr z filmu Seks w Wielkim Mieście 2
22.02.2021
Dominika Stanisławska

Platforma HBO Max potwierdziła, że będzie można obejrzeć tam popularny serial “Seks w wielkim mieście”. Co przygotowali dla widzów twórcy?
Zobacz więcej: 
Będzie kontynuacja hitowego serialu?

Seks w wielkim mieście na HBO Max

HBO Max potwierdziło, że prawdopodbnie widzowie zobaczą “Seks w wielkim mieście” pod koniec 2021 roku. Produkcja powoli się rozpoczyna, ale konkretne zdjęcia mają ruszyć na wiosnę. Wszystko jednak zależy od tego, jak będzie kształtować się sytuacja epidemiczna w Stanach Zjednoczonych. Sequel będzie nosił nazwę "And just like that...".

Nakręconych zostanie dziesięć odcinków, które będą kontynuacją historii. Jednak mimo kontynuacji nie zobaczymy Kim Cattrall, która od lat skonfliktowana jest z Sarą Jessicą Parker. Jak wspomina sama Kim, nie była zadowolona ze współpracy ich obu na planie filmowym.

Widzowie nie zobaczą również Chrisa Notha, który wcielał się w rolę Mr. Biga. To znak zapytania, bo nie wiadomo, jak rozwinie się postać grana przez Sarę Jessicę Parker. 

Mimo tylu rezygnacji na pewno powrócą trzy inne aktorki, które wcielały się w przyjaciółki Carrie.

"Seks w wielkim mieście" to serial nadawany w latach 1998-2004. Opowiada o czterech przyjaciółkach, które przeżywają liczne romanse. Serial powstał na podstawie powieści Candance Bushnell.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie