Zobacz najlepsze zdjęcie porodowe roku. Wśród wyróżnionych jest także Polka!

Oto zwycięzca Birth Photography Image Competition 2021.
Zobacz najlepsze zdjęcie porodowe roku. Wśród wyróżnionych jest także Polka!
fot. istock.com
11.02.2021
Dominika Stanisławska

Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów Narodzin wybrało zwycięskie zdjęcie w konkursie Birth Photography Image Competition 2021. 
Zobacz więcej: 
Ona rodziła, a on jadł pizzę...

Birth Photography Image Competition 2021

Chociaż ostatnia edycja konkursu była zupełnie inna przez pandemię, to właśnie wiele z tegorocznych fotografii niesie za sobą prawdziwe emocje. W tym roku nie tylko zagraniczni artyści zostali wyróżnieni, ale także jedna z Polek. Paulina Splechta, fotograf porodowa, już drugi raz została dostrzeżona na arenie miedzynarodowej. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Splechta Photo & Video (@psplechta_birthphotography)

- Uśmiech na twarzy ojca jak pierwszy raz zobaczy swoje dziecko, szczęśliwe łzy płynące po policzku matki, jak mąż całuję i obejmuje żonę pełen dumy z niej, że jest silna, pierwszy płacz dziecka, którego pierwszy raz po dziewięciu miesiącach ciąży się poznaje. - to wszystko warte jest tej pracy. - powiedziała w komentarzu udzielonymu portalowi kobieta.pl

Pierwszej miejsce w konkursie zajęła Ashley Marston. Kobieta mieszka w Kanadzie i w tym kraju rozwija swoją pasję. Jej zwycięskie zdjęcie nazywa się ,,Daddy’s girls”. Zdjęcie pokazuje ojca, który trzyma na rękach swoją czwartą córkę.

Opublikowany przez Ashley Marston Photography Poniedziałek, 8 lutego 2021

źródło: kobieta.pl

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie