Netflix potwierdza – będzie drugi sezon „Bridgertonów”

Kiedy można spodziewać się emisji?
Netflix potwierdza – będzie drugi sezon „Bridgertonów”
fot. instagram.com/bridgertonnetflix
22.01.2021
Dominika Stanisławska

W sieci pojawiła się zapowiedzieć 2. sezonu „Bridgertonów”. Jak się okazuje zdjęcia ruszą już wiosną 2021 roku. List do fanów wystosowała sama Lady Whistledown. Wiadomo, że główną postacią będzie Lord Anthony Bridgerton.
Zobacz więcej: „Seks w wielkim mieście” bez Kim Cattrall!

Netflix potwierdza – będzie drugi sezon „Bridgertonów”

Drogi Czytelniku,

nadszedł czas, aby ujawnić najnowszy sekret: Bridgertonowie oficjalnie powrócą w drugim sezonie. Mam nadzieję, że masz w zanadrzu przygotowaną ulubioną nalewkę, by uczcić tę wspaniała nowinę.
Doskonała obsada Bridgertonów powróci na plan już wiosną 2021. Mogę jedynie zdradzić, że ten sezon towarzyski zostanie zdominowany przez Lorda Anthony’ego Bridgertona. Z przyjemnością informuję, że będę Cię informować o wszelkich skandalach związanych z jego życiem uczuciowym.
Jeśli jednak myślisz, Drogi Czytelniku, że ulegnę Twym namowom i zdradzę więcej szczegółów, muszę Cię rozczarować. Pamiętaj jednak, że cierpliwość jest cnotą.

Z poważaniem
Lady Whistledown


fot. Materiał prasowy

Bridgertonowie – o czym jest serial?

„Oparty na bestsellerowej serii powieści Julii Quinn. Mądra, feministyczna historia miłosna, tocząca się w czasach brytyjskiej regencji, opowiedziana z perspektywy potężnej rodziny Bridgertonów. Ujawnia pełne blasku, bogactwa, bólu, radości, a także często samotności, życie członków londyńskich wyższych sfer.” – można przeczytać w opisie.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie