Kreatywność jest jedną z najważniejszych umiejętności na każdym etapie życia!

My - dorośli - też możemy odkrywać kreatywny świat klocków LEGO
Kreatywność jest jedną z najważniejszych umiejętności na każdym etapie życia!
fot. istock.com
24.12.2020
Katarzyna Lemanowicz

O tym, że w świecie LEGO jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia, mogli przekonać się wszyscy ci, którzy oglądali LEGO Masters. Za nami już ostatni odcinek programu, który inspirował zarówno dzieci, jak i dorosłych do odkrywania drzemiących w nich pokładów kreatywności i pokazał, w jak niesamowity sposób można do tego wykorzystać kultowe klocki.

Kreatywność jest jedną z najważniejszych umiejętności na każdym etapie życia

Pozwala nam nie tylko budować i tworzyć niesamowite rzeczy, ale również dzięki niej jest nam łatwiej uczyć się, rozwiązywać problemy oraz podejmować decyzje. Doskonale wie o tym marka LEGO, która od lat zachęca dzieci, a w ostatnim czasie także dorosłych do tego, aby stale ją rozwijali. Wystarczy tylko trochę czasu i chęci, aby dać się wciągnąć w niesamowitą zabawę!

Rozwijanie kreatywności

Marka LEGO nieustanie zachęca do rozwijania wyobraźni i kreatywności szczególnie najmłodszych, którzy w przyszłości będą tworzyć otaczającą nas rzeczywistość. W tym celu powstała kampania „Rebuild The World” zachęcająca do przebudowywania świata i tworzenia czegoś zupełnie nowego z rzeczy, które już mamy i znamy. Jednak nie tylko dzieci powinny rozwijać swoją wyobraźnię, w końcu przydaje się też ona i w dorosłym życiu. Jeśli chcemy, aby przez długie lata nam służyła i podsuwała coraz to lepsze pomysły, warto poświęcić jej chociaż kilka chwil. Z myślą o wszystkich dorosłych marka LEGO stworzyła kampanię „Adults Welcome”, aby zainspirować ich do twórczego działania, które jednocześnie pozwoli im rozwijać swoje zainteresowania.

LEGO Adults Welcome

fot. LEGO Art - The Beatles - cena ok. 549,99zł

Inspiracje dla małych i dużych

Jako rodzinna firma, LEGO stara się łączyć pokolenia i budowniczych w każdym wieku poprzez zabawę i zachęcać ich do wspólnego spędzania czasu. Przekonać się o tym można było podczas oglądania programu LEGO Masters, który udowodnił, że jedynym ograniczeniem w świecie klocków LEGO jest wyobraźnia.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie