23 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego

Kolejny konkurs z fantastycznymi nagrodami dla najmłodszych od Fisher-Price
23 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego
23.12.2020
Katarzyna Lemanowicz

Zdecydowana większość małych pociech już od okresu niemowlęcego potrzebuje wsparcia dorosłych w zakresie regularnego zasypiania.

Zabawki interaktywne Fisher-Price

Króliczek Usypianka „Zaśnij ze mną”

Kluczowe w rozwiązaniu tego problemu jest wypracowanie przez rodziców wieczornej rutyny oraz zadbanie o przestrzeń dziecka podczas snu. Eksperci zalecają również wykorzystywanie usypiaczy, które pozwolą dziecku poczuć się bezpiecznie dzięki znajomym odgłosom. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, marka Fisher-Price stworzyła wyjątkową przytulankę Króliczek Usypianka „Zaśnij ze mną”, który wykorzystuje uspokajającą muzykę i delikatne światło by nauczyć malucha samodzielnie zasypiać.

Króliczek usypianka Fisher Price

Aby wspomóc proces zasypiania, ta mięciutka przytulanka wydaje z siebie cztery kojące dźwięki, w tym m.in. biały szum, który pozwala maluchowi szybko i bezstresowo odpłynąć w głęboki sen. Playlista z 20 minutami muzyki została opracowana we współpracy z ekspertami w dziedzinie snu. Dodatkowo brzuszek króliczka podświetla się różnymi kolorami, dzięki którym maluchy wiedzą, kiedy pora zasypiać, a kiedy można wstać. Co ważne, rodzice mogą sterować Króliczka Usypiankę w swoich telefonach za pomocą intuicyjnej aplikacji Smart Connect, bez zakłócania snu dziecka. Usypiacz przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 18 miesięcy.

Króliczek usypianka

Kolejną zaletą Króliczka jest fakt, że można prać go w pralce, po wyjęciu części elektronicznej. Nowy usypiacz od Fisher-Price pomoże rodzicom kształtować zdrowe nawyki sprzyjające zaśnięciu malucha, aby ten mógł zregenerować siły na kolejny dzień pełen przygód.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 18 miesięcy.

Linkimals Interaktywna Panda

Interaktywne zabawki edukacyjne z serii Linkimals™ wprowadzą malucha w świat kształtów, liczb, powitań i dobrych manier za pomocą rozmówek, muzyki i światełek. Do gromadki leniwca, jeża, łosia, lamy i wydry dołączyły ostatnio panda i koala. Interaktywna Panda  to mięciutka przenośna zabawka edukacyjna z wesołymi światełkami, piosenkami i wypowiedziami, które wprowadzają maluszka w świat kształtów, liczenia, powitań i dobrych manier.

Fisher-price Interaktywna panda

Gdy Interaktywna Panda spotka się z pozostałymi przyjaciółmi z linii Linkimals™, zaczyna z nimi „rozmawiać”, wspólnie śpiewać i świecić się! Naciśnięcie brzuszka pandy aktywuje światełka i muzykę, co uczy malucha zasady przyczyny i skutku. I, oczywiście, sprawia mu wiele radości! Linia Linkimals™ liczy siedmioro uroczych stworzonek, które będą idealną propozycją dla rodzeństwa lub małych kuzynów, którzy uwielbiają bawić się ze sobą. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 9 miesięcy.

Panda interaktywna Fisher-price

Linkimals Interaktywny Koala 

Interaktywne zabawki edukacyjne z serii Linkimals™ wprowadzą malucha w świat kształtów, liczb, powitań i dobrych manier za pomocą rozmówek, muzyki i światełek. Do gromadki leniwca, jeża, łosia, lamy i wydry dołączyły ostatnio panda i koala. Interaktywny Koala Linkimals™ Fisher-Price® to muzyczna zabawka edukacyjna dla dzieci z wesołymi światełkami, piosenkami i wypowiedziami, które wprowadzają maluszka w świat liczb, liczenia i kształtów.

Interaktywna Koala

Elementy do zabawy – takie jak obrotowa kuleczka, kręciołek z kształtami i przyciski – dodatkowo pomagają wzmacniać zręczność maluszka, a wesołe treści interaktywne pokazują zasadę przyczyny i skutku. Gdy Interaktywny Koala spotka się z innymi przyjaciółmi Linkimals™, zaczynają rozmawiać, wspólnie śpiewać i świecić się!

Linia linkimals Fisher-Price

Linia Linkimals™ liczy siedmioro uroczych stworzonek, które będą idealną propozycją dla rodzeństwa lub małych kuzynów, którzy uwielbiają bawić się ze sobą. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 9 miesięcy.

KONKURS!!!

Wygraj jedną z powyższych zabawek Fisher-Price: Króliczek Usypianka „Zaśnij ze mną”Linkimals Interaktywna PandaLinkimals Interaktywny Koala.

Co należy zrobić, żeby wygrać jedną z zabawek Fisher-Price? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: w co najchętniej bawią się twoje dzieci?

Odpowiedź wyślij na maila: [email protected] wraz z akceptacją regulaminu!

Na odpowiedzi czekamy do jutra, czyli 24 grudnia do godziny 15.00.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie