Wyrwijmy Michałka ze szponów SMA!

Potrzebny jest najdroższy lek świata.
Wyrwijmy Michałka ze szponów SMA!
18.12.2020
Katarzyna Lemanowicz

Będąc mamą, bezpieczeństwo i zdrowie dziecka jest priorytetem. Moment, w którym rodzic dowiaduje się, że jego pociecha cierpi na nieuleczalną chorobę, albo taką, której wyleczenie wiąże się z wielomilionowymi kosztami jest najgorszy na świecie. Bunt, niedowierzanie i wieczne zadawanie sobie pytania: dlaczego to przytrafiło się nam...? Dzieci powinny cieszyć się urokami beztroski, śmiechu, radości, poczucia spełniania marzeń. Dzieci nie powinny doświadczać cierpienia!

Michał Bogucki - zbiórka charytatywna

Michałek Bogucki - 14 miesięczny chłopiec cierpi na SMA1, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Dramatyczna walka o jego życie trwa, a do podania najdroższego leku świata brakuje ponad 2 mln złotych.

Kochane SuperMamy - jest nas tu sporo, gdyby każda z nas wpłaciła choć po 5zł Michałek mógłby natychmiast podjąć leczenie.

Michał Bogucki - zbiórka charytatywna

Nie pozostawajmy obojętne na cierpienie i w tym magicznym, przedświątecznym czasie zróbmy coś dobrego!

Jak pomóc Michałkowi?

Michałek jest podopiecznym Fundacji Siepomaga - zbiórka prowadzona jest na stronie: https://www.siepomaga.pl/michal-kontra-sma

Powstała również grupa na FB - Michaś Bogucki walczy z SMA1 - licytacje - tam możecie przy okazji niesienia pomocy wylicytować fantastyczne rzeczy.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie