14 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego

Słyszałaś o SOULTREE, wyjątkowych, ajurwedyjskich kosmetykach pielęgnacyjnych „MADE IN INDIA”?
14 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego
14.12.2020
Katarzyna Lemanowicz

SOULTREE to indyjska marka premium oferująca ajurwedyjskie kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy, ciała i włosów. Kosmetyki są w 95% organiczne, pozbawione szkodliwych substancji chemicznych, wegetariańskie, nietestowane na zwierzętach, certyfikowane i etyczne.  Dodatkowo, stoi za nimi wspaniała idea KRĘGU DOBRA - oparta na buddyjskiej zasadzie ahinsy, aby wszystkie nasze działania przynosiły pożytek. W jej myśl kosmetyki SOULTREE służą ludziom, nie szkodzą środowisku i pozwalają żyć godnie tym, którzy włożyli trud w ich powstanie.

SOULTREE - z miłości do Indii

Kosmetyki do Polski sprowadziła Anna Różańska - tłumaczka, podróżniczka, trenerka kompetencji międzykulturowych, autorka reportaży dla magazynu „Kontynenty”:

Z Indiami łączy mnie silna więź, pełna pasji i miłości od pierwszego wyjazdu na Wschód w 1997r. Przemierzyłam subkontynent wzdłuż i wszerz, czasem spędzając tam większą część roku. Wygląda na to, że jestem tej miłości bardzo wierna, bo postanowiłam jeszcze tę więź zacieśnić - przywozić Indie nie tylko w opowieściach, ale także w innej postaci: kosmetyków marki SOULTREE - mówi Różańska i dodaje: SOULTREE szczerze mnie zachwyciło, a indyjskich kosmetyków naturalnych używam już kawał życia, więc mam porównanie. Produkty tej marki pięknie się wchłaniają. Są też bardzo odżywcze i skuteczne, bo zawierają rośliny lecznicze o dużej potencji stosowane od wieków w ajurwedzie. A do tego pachną inaczej, tak, że tym zapachem można się otulić i powędrować za nim w himalajskie doliny”.

Kosmetyki Soultree

Ajurweda - pokarm dla ciała, radość dla duszy

Ajurweda jest najstarszym na świecie systemem medycyny holistycznej, ale przede wszystkim sztuką zachowania pierwotnej równowagi organizmu, czyli zdrowia. Medycyna spotyka się w nim z psychologią i filozofią. Razem mają służyć długiemu, dobremu życiu. Równowaga w ajurwedzie dotyczy wszystkich aspektów życia: ciała, ducha i umysłu. Nie jest bowiem możliwe prawdziwe zdrowie ciała, jeśli cierpi dusza. Podobnie nie jest możliwy spokój umysłu, gdy niedomaga ciało. 

Kosmetyki ajurwedyjskie, czyli jakie?

SOULTREE czerpie z tej ponad pięciotysiącletniej mądrości oferując kosmetyki oparte na wyselekcjonowanych, ręcznie zbieranych i pozyskiwanych w ramach etycznego zbioru roślinach leczniczych. Ich działanie zostało dokładnie zbadane i udokumentowane. W kosmetykach nie znajdziemy żadnych substancji ropopochodnych, SLS i SLES, silikonu, parabenów szkodliwych pianotwórczych środków DEA i TEA, fenoksyetanoli, sztucznych zapachów i barwników.

Warto zauważyć, że rośliny i zioła używane do produkcji kosmetyków pochodzą nie tylko z upraw organicznych, ale także z kontrolowanych dzikich zbiorów  i spełniają rygorystyczne normy ekologiczne. Każdy produkt SOULTREE opatrzony jest znakiem „Certified Natural Cosmetic BDIH. SOULTREE jest jedyną indyjską i ajurwedyjską marką posiadającą ten prestiżowy znak.

SOULTREE - wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji

W ofercie marki znajdziemy kosmetyki do twarzy, ciała i włosów. Bogactwo: kremów, olejków, balsamów, żelów, mgiełek, a już niedługo do tego grona dołączą kosmetyki do makijażu! W tym -  po raz pierwszy na polskim rynku - ajurwedyjskie szminki.

Bo efektem indyjskiej ajurwedy jest równowaga, świetne samopoczucie, zdrowie i… wygląd zewnętrzny. Sięgnij do ajurwedy, zadbaj o siebie holistycznie.

KONKURS!!!

Wygraj jeden z trzech zestawów kosmetyków SOLUTREE, w których skład wchodzą: krem odżywczy: szafran, olejek migdałowy & witamina E oraz balsam do ust fiołek i masło kokum.

Kosmetyki Soultree - ajurwedyjska pielęgnacja

Co należy zrobić, żeby wygrać jeden z zestawów kosmetyków Soultree? Wystarczy, że opowiesz nam o swojej podróży marzeń?

Odpowiedź wyślij na maila: [email protected] wraz z akceptacją regulaminu!

Na odpowiedzi czekamy do jutra, czyli 15 grudnia do godziny 10.00.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie