12 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego

Czas na kąpiel z płynami z limitowanej edycji NIVEA BABY & Disney Junior!
12 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego
12.12.2020
Katarzyna Lemanowicz

Kąpiel to idealny sposób na rozpoczęcie wieczornego rytuału. Codzienne kilka minut przeznaczone tylko na pluskanie w wodzie może być świetną okazją do zabawy dla każdego malucha. W tej roli doskonale sprawdzi się limitowana edycja NIVEA Baby z bohaterami serialu Disney Junior „Myszka Miki: Zamieszani w przygody” - płyn do kąpieli oraz szampon i płyn do kąpieli 2w1, czyli pachnące i urocze umilacze każdej kąpiel.

NIVEA Baby - limitowany szampon i płyn do kąpieli 2 w 1

Dzieci uwielbiają wodę i zabawę, ponieważ to czas bliskości i beztroskiej zabawy. NIVEA Baby wie
o tym doskonale, ponieważ od lat pomaga rodzicom dbać o higienę ich maluchów, tak by chwile spędzone w wodzie były dla dzieci wyjątkowe i niezapomniane!

Bohaterowie serialu Disney Junior „Myszka Miki: Zamieszani w przygody” to jedne z najbardziej lubianych postaci najmłodszych. Miki, Minnie, Donald, Daisy, Pluto i Goofy wywołują uśmiech wśród dzieci i dorosłych, dlatego NIVEA Baby wprowadza limitowaną linię kosmetyków NIVEA Baby
& Disney Junior
, w której skład wchodzą: płyn do kąpieli oraz szampon i płyn do kąpieli 2w1. Dzięki opakowaniom z ulubionymi bohaterami, NIVEA Baby zachęca najmłodszych do kąpieli oraz zapewnia im czas pełen zabawy, relaksu i radości.

KONKURS!!!

Wygraj jeden z trzech zestawów NIVEA Baby Toodies Szampon i płyn do kąpieli 2w1, w którego skład wchodzą: 3 sztuki produktu. 

Nivea Baby Toodies szampon i płyn do kąpieli 2w1

NIVEA Baby Toodies szampon i płyn do kąpieli 2w1 - łączy funkcje dwóch produktów. Dzięki wyjątkowo łagodnej formule stworzonej specjalnie dla skóry skłonnej do podrażnień, delikatnie myje włosy i wrażliwą skórę dziecka. Sprawia, że włosy i skóra są gładkie i miękkie, a codzienna kąpiel staje się dla dziecka szczególną przyjemnością. Nie zawiera mydła. Nie szczypie w oczy. Łatwo się spłukuje.

  • Formuła stworzona tak, by zapewnić bezpieczeństwo dla wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry dzieci,
  • tak delikatna, że może być stosowana do codziennego mycia,
  • produkt powstał przy współpracy pediatrów
    i dermatologów,
  • produkt przebadany okulistycznie.

Co należy zrobić, żeby wygrać jeden z zestawów NIVEA Baby? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: ulubiona książeczka mojego dziecka, to?

Odpowiedź wyślij na maila: [email protected] wraz z akceptacją regulaminu!

Na odpowiedzi czekamy do jutra, czyli 13 grudnia do godziny 10.00.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie