11 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego

Razem z nami dokonaj fantastycznej transformacji brwi!
11 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego
11.12.2020
Katarzyna Lemanowicz

Marka BENEFIT to ekspert w kategorii brwi od czasów gdy jej założycielki Jean i Jane Ford, otworzyły swój pierwszy butik w San Francisco w 1976. Od tamtej pory Benefit specjalizuje się w rozwiązywaniu wszystkich brwiowych dylematów.

Czy wiesz, że kompletna BROW COLLECTION składająca się z ponad 100 produktów i dostępna jest w 12 odcieniach? 

BENEFIT - poznaj markę produktów do pielęgnacji brwi

Brwiowi eksperci BENEFIT

BENEFIT to przede wszystkim grupa brwiowych ekspertów, którym dowodzi Jared Bailey - Międzynarodowy Brow Artist. Eksperci z każdego kraju na co dzień pracują blisko z mediami, prasą oraz w kanałach social media, gdzie udzielają porad i uczą jak ważny jest wygląd brwi! W Polsce tę rolę pełni z powodzeniem - fantastyczna Hanna Jakubowska!

Brow Try-on - na czym polega?

To narzędzie korzystające z technologii rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki użyciu zaawansowanych technik, wychwytuje twoje własne włoski, aby wirtualnie pozwolić ci „przymierzyć” różne style, kolory i znaleźć te idealne. A to wszystko w bardzo naturalnej odsłonie!

Kredka PRECISELY, MY BROW

Ultra-precyzyjna kredka do brwi, rysuje nieprawdopodobnie cienkie, naturalnie wyglądające „włoski”.
To wszystko za jednym pociągnięciem kredki w nasyconym i trwałym kolorze! Jest wodoodporna, trwała do 12-godzin i dostępna w wersji pełnowymiarowej i mini w 12 odcieniach. Ta kredka to must - have pielęgnacji brwi.

GIMME BROW +

Aplikator tego żelu do brwi zwiększającego objętość zawiera drobne mikrowłókna, które przylegają do włosków i skóry. Daje stopniowy efekt utrwalenia makijażu brwi, jest wodoodporna i niezwykle trwała. Dostępna w 12 odcieniach, w wersji pełnowymiarowej oraz mini. 

24H BROW SETTER

To bezbarwny żel o 24-godzinnej trwałości do nadawania brwiom kształtu i ich ujarzmiania.
Sprawia, że każdy włosek pozostaje na swoim miejscu przez cały dzień! Jest łatwy w aplikacji i szybkoschnący dzięki wyprofilowanej i dwustronnej końcówce. Dostępny w wersji pełnowymiarowej i mini. 

4 unikatowe techniki stylizacji brwi

Stylizacja brwi

WAŻNE LICZBY…

Czy wiesz, że BENEFIT to 3 200 Brow Barów w 52 krajach na świecie. BENEFIT to także 15 National Brow Artists, którzy promują wiedzę na temat brwi w Europie. Benefit jest największym pracodawcą w branży kosmetycznej na świecie! Tylko 25 minut – tyle zajmuje autorski zabieg pielęgnacji i stylizacji brwi w Brow Barze!

Serwisy Benefit są zawsze szybkie, wspaniałe i sprawiają, że nasze brwi wyglądają nieskazitelnie! W każdym Brow Barze Benefit znajdziesz wykwalifikowanego Brow Eksperta, który dzięki dokładnemu przeszkoleniu stał się prawdziwym artystą w stylizacji brwi! BENEFIT oferuje pełną gamę serwisów. 

Serwisowe TRIO to barwienie, aby nadać brwiom głębi, woskowanie dla wielowymiarowego efektu i przycięcie dla perfekcyjnego wykończenia! Dzięki tym prostym krokom wyczarowujemy brwi gotowe podbijać świat!

KONKURS!!!

Wygraj jeden z trzech zestawów BENEFIT, w którego skład wchodzą: Gimme Brow +, Precisely, My Brow oraz 24HR Brow Setter. To taki niezbędnik do wykonania każdego stylu, makijażu. 

BENEFIT - kosmetyki do brwi

Co należy zrobić, żeby wygrać jeden z zestawów BENEFIT? Wystarczy, że podzielisz się z nami pomysłem na świąteczny makijaż. Opisz, jakie kolory będą dominować w twoim makijażu.

Odpowiedź wyślij na maila: [email protected] wraz z akceptacją regulaminu!

Na odpowiedzi czekamy do jutra, czyli 12 grudnia do godziny 10.00.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie