10 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego

Dzisiaj prawdziwa gratka dla najmłodszych - wygraj fantastyczne nagrody od Fisher-Price
10 grudnia - otwieramy kolejne okienko kalendarza adwentowego
10.12.2020
Katarzyna Lemanowicz

Umiejętne budowanie relacji z ludźmi i światem wymaga ćwiczeń. Najlepszym sposobem na rozwijanie tych umiejętności u dzieci jest oczywiście zabawa. Nowość od marki Fisher-Price czyli Interaktywny turlaczek Rovee™ został stworzony z myślą o tym, by wiele dzieci mogło znaleźć w nim przyjaciela na dłużej.

Zabawki Fisher - Price

Interaktywny turlaczek Rovee™ może towarzyszyć maluchowi od pierwszego raczkowania po dywanie do pierwszych dni przedszkola! Zabawka została zaprojektowana tak, by rosła wraz z dzieckiem i edukowała na wszystkich  etapach wczesnego rozwoju. Funkcje zabawki zostały uporządkowane w czterech trybach edukacyjnych przepełnionych muzyką i wesołymi zadaniami, które nie tylko tworzą okazję do wyśmienitej, aktywnej zabawy, ale też do nauki i poznawania świata. Rovee pomaga dziecku w nauce literek, cyferek i kolorów, a także zachęca malucha do ruchu. Uśmiechnięty turlaczek Rovee posiada również potencjał do wzmocnienia relacji rodzeństwa poprzez zachęcenie do wspólnej zabawy zarówno młodsze jak i starsze dziecko. Wesoły towarzysz ma podświetlaną buzię i miękkie, ruchome ramionami, którymi klaszcze. Rovee może bawić się z dzieckiem w „a kuku”, „chowanego” a nawet rzucić do niego swoją piłeczkę. Ten wyjątkowo interesujący i ciągle chętny do figli kompan z pewnością nie będzie kolejną zabawką, do której młodsze rodzeństwo musi jeszcze podrosnąć, a starsze już się nudzi.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat.

Interaktywny turlaczek Fisher Price

Mięciutki, zawsze uśmiechnięty, doskonały kompan dziecięcych zabaw. O kim mowa? To Szczeniaczek Uczniaczek marki Fisher-Price®, który od lat podbija serca milionów rodziców i maluszków na całym świecie, bawiąc i ucząc szkraby. Szczeniaczek Uczniaczek to miękki i miły w dotyku pluszak, który swym sympatycznym wyglądem zaprasza najmłodszych do fantastycznej zabawy, odkrywania oraz nauki! Interaktywne przytulanka nagradza działania malucha ciekawymi słówkami, wypowiedziami i rytmicznymi edukacyjnymi piosenkami. Naciskając łapki, stopę, serduszko lub ucho pieska, dziecko poznaje ponad 100 pierwszych słów, kolory, litery, nazwy części ciała i nie tylko. Supernowością jest to, że serduszko świeci na wiele kolorów. Ale to nie koniec! Serduszko podświetla się dokładnie na taką barwę, o której mówi lub śpiewa Szczeniaczek. Dzięki temu maluszkowi jeszcze łatwiej nauczyć się nazw kolorów. Najlepsza i najbardziej efektywna nauka to taka, która dostarcza dzieciom mnóstwo radości poprzez zabawę. Szczeniaczek Uczniaczek swoim sympatycznym wyglądem, przemiłym głosem oraz ponad 75 dźwiękami, piosenkami i wypowiedziami zajmie maluszka na długie godziny wartościowej zabawy. W rytmie wesołych piosenek przekaże mu w naturalny i przyjazny sposób podstawową wiedzę o otaczającym świecie.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 6-36 miesięcy.

Szczeniaczek Uczniaczek marki Fisher-Price®

Ucz się i śmiej! Edukacyjny Mikser Szczeniaczka

Twój mały szef kuchni może przygotować i zmieszać wszystkie składniki potrzebne do pysznej zabawy z Edukacyjnym Mikserem Malucha z linii „Ucz się i śmiej!”. Ten muzyczny mikser ze światełkami „wie”, kiedy kucharz wkłada do środka „składniki”, i nagradza go światełkami, muzyką, dźwiękami i wypowiedziami. Cztery wyjmowane „produkty” („jajko” grzechotka, buteleczka „mleka”, gryzak „czekolada”, „wiśnie”), dwa akcesoria do „gotowania” (miarki i łyżka), dwa przyciski włączające muzykę i dźwięki oraz urocza świecąca buzia zapewnią Twojemu maluchowi świetną rozrywkę! Zabawa, która rozwija. Wczesna nauka: wesołe piosenki i wypowiedzi uczą dzieci liter, kolorów, liczenia i nie tylko! Zręczność: chwytanie elementów do zabawy i wkładanie ich do miski rozwija zręczność i koordynację ręka–oko. Samodzielne myślenie: dzieci czeka doskonała zabawa w odkrywanie związków przyczynowo-skutkowych, gdy będą próbowały aktywować światełka i muzykę, wkładając „produkty” do miksera i naciskając przyciski. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 6-36 miesięcy.

Edukacyjny Mikser Szczeniaczka - Fisher-Price

KONKURS!!!

Wygraj jedną z powyższych zabawek Fisher-Price: Edukacyjny mikser szczeniaczka, szczeniaczek uczniaczek lub interaktywny turlaczek.

Co należy zrobić, żeby wygrać jedną z zabawek Fisher-Price? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa, to?

Odpowiedź wyślij na maila: [email protected] wraz z akceptacją regulaminu!

Na odpowiedzi czekamy do jutra, czyli 11 grudnia do godziny 8.00.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie