13-latka była w ciąży z 10-latkiem. Lekarze mieli pewne wątpliwości...

Czy chłopiec został wrobiony w ciążę?
13-latka była w ciąży z 10-latkiem. Lekarze mieli pewne wątpliwości...
fot. instagram.com/uverdig___ivvvvv/
08.12.2020
Dominika Stanisławska

O Darii i Iwanie świat usłyszał za sprawą kontrowersji, jakie wywołała ciąża Darii. 13-letnia wówczas dziewczynka twierdziła, że ojcem jest jej 10-letni chłopak Iwan. Rodzice dziewczynki cieszą się, że ma tak rozwinięty instynkt macierzyński.
Zobacz więcej: 
„Nikt nie wierzy, że moje dzieci to bliźniaki. Mają różny kolor skóry”

Daria i Iwan zostali rodzicami

Daria i Iwan mieszkają w Krasnojarsku na Syberii w Rosji. Dziewczynka pochodzi z patologicznej rodziny, która jest pod kontrolą tamtejszej opieki społecznej. Po tym, jak opiekę społeczną doszły słuchy o ciąży dziewczynki, urzędnicy natychmiast zainteresowali się sprawą. Jak ogłosiła Daria, ojcem jej dziecka jest 10-letni Iwan pochodzący z tej samej miejscowości. O dzieciach zrobiło się głośno za sprawą programu, który prowadzi Andriej Małachow. Daria powiedziała, wtedy, że jest otwarta na współpracę ze sponsorami i różnymi markami. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez БЕРЕМЕННА В 13(@uverdig___ivvvvv)

Dzieci opowiedziały nie tylko o swoich randkach, ale i zbliżeniu, do którego doszło podczas nieobecności rodziców chłopca. Co ciekawe, 10-letni Iwan przysłuchiwał się całej rozmowie, ale wyglądał, jakby nie rozumiał do końca co się dzieje wokół niego. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez БЕРЕМЕННА В 13 (@uverdig___ivvvvv)

Sprawą zainteresowała się nie tylko opieka społeczna, ale też policja i lekarze. Według lekarzy, Iwan teoretycznie mógłby być ojcem dziecka Darii, ale rozważali też opcję wykorzystania seksualnego nieletniej. Daria twierdzi jednak, że nikt jej nie wykorzystał, chociaż na początku twierdziła, że została zgwałcona przez 15-latka. Mimo początkowej wersji o gwałcie policja nie wszczęła postępowania, a nastolatka wycofała się z tej wersji wydarzeń.

Teraz nastoletnia matka ma 14 lat i robi karierę w mediach społecznościowych, a jej konto obserwuje ponad 18 tys. osób.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez БЕРЕМЕННА В 13 (@uverdig___ivvvvv)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie