W końcu! Produkty Ikea z dostawą do paczkomatów!

IKEA Retail we współpracy z firmą InPost wprowadza nową usługę odbioru produktów w Paczkomatach.
W końcu! Produkty Ikea z dostawą do paczkomatów!
fot. istock.com
18.11.2020
Katarzyna Lemanowicz

Jak czytamy w serwisie wirtualnemedia.pl, kupując produkty na stronie IKEA.pl można wybrać sposób dostawy do jednego z ponad 9 tysięcy Paczkomatów InPost w całej Polsce. 

IKEA dostarcza produkty do Paczkomatów InPost - jakie towary można zamawiać?

Do Paczkomatów można zamawiać produkty, które mieszczą się w paczkach o maksymalnych wymiarach do 56/36/38cm i wadze do 24kg. 

Jak podaje wirtualnemedia.pl, podczas zakupów na stronie IKEA.pl lub przez aplikację IKEA system sam oceni, czy wybrane produkty mogą zostać dostarczone do Paczkomatu InPost. Ta metoda dostawy dostępna jest dla około 4000 artykułów z oferty sklepu internetowego IKEA. 

Koszt usługi jest stały i wynosi 12 złotych, a czas realizacji zamówienie to 1-2 dni robocze. 

- Przygotowując się do uruchomienia usługi jeszcze dokładniej dopasowaliśmy rozmiary opakowań do wielkości zamówienia. W ten sposób minimalizujemy zużycie papieru i optymalnie wykorzystujemy przestrzeń w transporcie przesyłek. Ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko jest dla nas niezwykle istotne, dlatego też zależy nam, aby wprowadzane usługi przyczyniły się do osiągnięcia przez nas celów założonych w Strategii People and Planet Positive i neutralności klimatycznej do 2030 roku - komentuje Andrzej Sadecki, country customer experience manager w IKEA.

Rafał Brzoska, prezes InPostu, dodaje: - Jestem przekonany, że klienci IKEA bardzo szybko polubią korzystanie z nowej opcji dostawy do Paczkomatów InPost. Sieć 9000 lokalizacji sprawia, że teraz oferta IKEA będzie łatwo dostępna dla znacznie szerszej grupy konsumentów - bez konieczności wychodzenia z domu.

To świetna wiadomość - kochane SuperMamy - która z nas nie kocha dodatków do domu z IKEA? No właśnie! Miłych zakupów życzymy i pochwalcie się koniecznie waszymi łupami!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie