Jak umilić dzieciakom powrót do szkoły? A na przykład świetną zabawą w HULAKULA!

Dowiedz się dokładnie o co chodzi i zdobądź wyprawkę szkolną dla swojego dziecka.
Jak umilić dzieciakom powrót do szkoły? A na przykład świetną zabawą w HULAKULA!
fot. Materiały prasowe
03.09.2020
Katarzyna Lemanowicz

Każdy nowy rok szkolny przynosi nowe przyjaźnie i wyzwania, dlatego naszym celem jest uatrakcyjnienie powrotu do szkoły!

Już w tę niedzielę - 6 września - wyjątkowa impreza. Rodziców z dziećmi zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia Back To School, gdzie w rewelacyjny sposób połączona jest nauka z zabawą, tańcem i innymi atrakcjami. 

Back To School - poznaj plan wydarzenia

W godzinach 13:00 - 17:00 czekają na Was pokazy i nauka tańca z Hakiel Akademia Tańca, szkółka bowlingowa, zajęcia z programowania Minecraft i stoiska z Roblox, PixArk, Minecraft, Lego Worlds od Budda Play - Twój kawałek podłogi, kącik małego artysty, czyli warsztaty plastyczne i malowanie toreb. Mali kucharze na pewno chętnie wezmą udział w warsztatach kulinarnych z z Szymonem Czerwińskim, finalistą V edycji MasterChef! Wydarzenie zakończymy zajęciami Zumba Kids oraz dyskoteką dla dzieci. W międzyczasie nasze animatorki przygotują wiele gier i zabaw oraz konkursów z nagrodami.

Z dumą ogłaszamy, że SuperMamy są patronem medialnym tak fantastycznego wydarzenie - nie może was tam zabraknąć - tym bardziej, że w trakcie zabawy zostaną rozdane wyprawki szkolne.  

Dołączcie do wydarzenia, aby być na bieżąco! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nielimitowany wiekowo!

Wstęp na plac zabaw wewnętrzny jest płatny wg cennika, tj. 45 zł od dziecka za bilet open.

Obowiązują zasady reżimu sanitarnego: https://hulakula.com.pl/wracamydogry/

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie