Pokaż, z czym kojarzy ci się hasło „Holiday, sun & fun” - SuperMamy objęły patronatem wyjątkowe wydarzenie

Internetowa szkoła języka angielskiego dla dzieci zachęca do kreatywnych zabaw i kontaktu z językiem także w czasie wakacji.
Pokaż, z czym kojarzy ci się hasło „Holiday, sun & fun” - SuperMamy objęły patronatem wyjątkowe wydarzenie
fot. Materiały prasowe
18.08.2020
Katarzyna Lemanowicz

Aby zaktywizować najmłodszych przed powrotem do przedszkola czy szkoły oraz oderwać ich na chwilę od wakacyjnego lenistwa, marka organizuje konkurs „Holiday, sun & fun”, w którym do wygrania jest prawie 40 atrakcyjnych nagród!

Novakid - czym jest?

Novakid to edukacyjny startup, który pomaga dzieciom w wieku 4-12 lat w nauce języka angielskiego online. Podstawą edukacji na platformie jest komunikacja i metoda pełnego fizycznego reagowania (tzw. total physical response), przypominająca naukę języka ojczystego. Proces edukacji wzbogacony jest m.in. o wirtualną rzeczywistość, interakcję i rywalizację, by jak najbardziej uatrakcyjnić najmłodszym naukę języka. Mali uczniowie mają do dyspozycji ponad 150 anglojęzycznych nauczycieli z całego świata.

Novakid - konkurs 

W swoim wakacyjnym konkursie Novakid zachęca do oryginalnej i kreatywnej interpretacji hasła przewodniego konkursu, czyli „Holiday, sun & fun”. – Stawiamy na indywidualne talenty, dlatego dajemy uczestnikom wolną rękę, jeśli chodzi o formę pracy konkursowej – może to być np. nagrany film, piosenka, opowiadanie, wiersz czy praca plastyczna. Nagrodzimy najbardziej oryginalne, kreatywne i zgodne z tematem konkursu zgłoszenia – mówi Agata Jagiełło, regionalny marketing manager w Novakid.

Akcja konkursowa jest skierowana do dzieci w wieku 4-12 lat i potrwa do końca sierpnia. Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected]. Jeden uczestnik może wysłać maksymalnie 3 prace.

Do wygrania są: pakiety lekcji języka angielskiego na platformie Novakid, gry planszowe od Muduko, zestawy kosmetyków i akcesoriów dla dzieci od Sylveco, plecaki marki Kidspace oraz zestawy słodyczy marki Brześć. Na zwycięzców czeka w sumie prawie 40 nagród!

Novakid - konkurs

fot. Materiały prasowe

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj: https://new.novakid.pl/holidaysunfun

Dodatkowe informacje uzyskasz również tutaj: https://www.facebook.com/novakidpolska/posts/3324464891112960

Patronami medialnymi konkursu są: Magazyn Dzieci oraz portal Supermamy.papilot.pl, Egaga.pl i Qlturka.pl.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie