Już w kinach - długo wyczekiwana, filmowa kontynuacja bestsellerowego cyklu Anny Todd - KONKURS!

Film After 2 już w kinach
Już w kinach - długo wyczekiwana, filmowa kontynuacja bestsellerowego cyklu Anny Todd - KONKURS!
fot. Materiały prasowe
17.09.2020
Katarzyna Lemanowicz

Uwielbiam takie historie na szklanym ekranie - możecie się śmiać - ale taka jest prawda. Filmy, które oglądam dzielę na dwie grupy. Pierwsza to, świetna rozrywka, druga to te, które zostają w mojej pamięci na bardzo długo i które poniekąd zmieniają punkt widzenia na wiele ważnych spraw.

Do obejrzenia pierwszej części bestsellera Anny Todd - After podeszłam dość sceptycznie. Wydawało mi się, że to historia skierowana do młodszego odbiorcy. A nie statecznej mamy dwóch córek - (śmiech!)

Jak ja się myliłam - przecież ja uwielbiam takie historie: miłość, dreszczyk emocji, fajna muzyka filmowa w tle. Dość przystojny - według mojego gustu - główny bohater. Śliczna główna bohaterka. Intryga, tajemnica - wszystko to, co pozwala zwrócić uwagę na danej produkcji.

KONKURS!!!

Z okazji premiery drugiej części filmowej adaptacji bestsellerowej powieści Anny Todd mamy dla was konkurs. W którym do wygrania jest: 5 książek i 5 wejściówek na film After 2 do sieci kin Helios!

Szczegóły konkursu znajdziesz na naszym FB - właśnie TUTAJ!

Regulamin konkursu dostępny tutaj!

After 2 - już w kinach

Związek dwojga młodych kochanków staje się jeszcze bardziej skomplikowany i jeszcze bardziej namiętny - brzmi świetnie! Z całą pewnością wybiorę się do kina na drugą część ekranizacji bestsellera Anny Todd. Was też gorąco zachęcam do obejrzenia pierwszej części - jeśli jeszcze tego nie zrobiłyście i do wizyty w kinie na After 2. 

Tym razem za reżyserię odpowiada Roger Kumble, reżyser kultowej „Szkoły uwodzenia”, specjalista od wyrafinowanych intryg i filmowej erotyki .

Do obsady filmu dołącza między innymi Candice King („Pamiętniki wampirów”, „Juno”) i Selma Blair („Szkoła uwodzenia”, „Legalna blondynka”, „Hellboy”).

After 2 - plakat filmu

After 2 - o czym jest film?

Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną „odtrutką” na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa wydaje się być gotowa na nowy związek, ale Hardin nie zamierza się poddać. Jest gotów na wszystko, by udowodnić Tessie, że jego uczucia są szczere. Jednak porywcza, dzika natura i skrywane w sercu sekrety sprzed lat, znów mogą mu stanąć na drodze do szczęścia. Szczególnie, że Trevor okazuje się wyrafinowanym i cynicznym graczem, któremu nieobce są podstęp i manipulacja.

After 2 - zwiastun filmu

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie