Jesteś miłośniczką biegania? Albo chcesz zacząć i nie wiesz od czego? Te treningi są idealne!

Dowiedz się wszystkiego na temat letniej dawki nowości w adidas Runners Warsaw
Jesteś miłośniczką biegania? Albo chcesz zacząć i nie wiesz od czego? Te treningi są idealne!
fot. istock.com
03.08.2020
Katarzyna Lemanowicz

Bieganie to taka dyscyplina, którą zdecydowanie można pokochać od pierwszego przebiegniętego kilometra. Istnieje takie miejsce, które zrzesza sportowców, pasjonatów i amatorów biegania. Miejsce, gdzie można dostać konkretny treningowy wycisk, a przede wszystkim uwolnić endorfiny i poczuć się wyśmienicie.

adidas Runners Warsaw działa pełną parą, jednocząc miłośników wspólnych treningów. Dostępny jest już zaktualizowany grafik zajęć, w którym nie brakuje nowości. Na entuzjastów biegania czeka także Runbase Warsaw przy ul. Solec 38 w Warszawie.

adidas Runners Warsaw - bezpłatne treningi

adidas Runners Warsaw oferuje bezpłatne treningi sportowe dla wszystkich, których łączy wspólna pasja. W nowym grafiku każdy znajdzie coś dla siebie. Ponad 20 bezpłatnych treningów tygodniowo obejmuje treningi biegowe, funkcjonalne, siłowe i wzmacniające, taneczne, a także jogę, stretching czy rolowanie. Pojawiła się także nowość: sobotni trening HIIT, czyli trening interwałowy o wysokiej intensywności, który odbywa się na Bulwarach Wiślanych.

adidas Runners Warsaw - grafik zajęć

Każdy tydzień z adidas Runners Warsaw zaczyna się od treningów w poniedziałkowe popołudnia, aby pozytywnie naładować energią na cały tydzień. Dla tych, którzy lubią intensywnie zacząć dzień, doskonałą propozycją będzie Morning Boost, video workout w środy o 7:00.

adidas Runners Warsaw to społeczność, którą poza pasją do biegania łączy otwartość i pozytywne nastawienie. Dlatego warto dołączyć do tego grona. Dla tych, którzy chcieliby zrobić pierwszy krok, powstało AR INTRO. Podczas takiego spotkania zapoznawczego można dowiedzieć się wszystkiego o AR, o treningach oraz jak się na nie zapisać. Trenerzy adidas Runners Warsaw oprowadzą po bazie, a także zaproponują pierwszy, krótki trening. AR INTRO odbywa się w co drugą sobotę o 11:15, można na nie przyjść bez zapisów. 

Do dyspozycji biegaczy jest także Runbase Warsaw, czyli baza adidas Runners Warsaw przy ul. Solec 38 w Warszawie. To wyjątkowa przestrzeń w samym centrum miasta stworzona specjalnie dla aktywnych. Dostępne tam są szatnie, prysznice, a także sala treningowa wyposażona w różnego rodzaju sprzęt sportowy (m.in. maty, kettle, skrzynie, itd.) oraz sala chill i mindset corner.

adidas Runners Warsaw to przede wszystkim społeczność, do której warto dołączyć podczas jednego z nadchodzących wydarzeń.

Trening - adidas Runners Warsaw

Grafik na kolejny tydzień jest publikowany zawsze w sobotni poranek na grupie adidas Runners Warsaw na Facebooku: adidas Runners Warsaw. Tam można znaleźć także ponad sto bezpłatnych treningów online.

Zapisy na zajęcia odbywają się za pośrednictwem aplikacji adidas Running i ruszają w każdą niedziele o 19:00. Wszystkie treningi są bezpłatne.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie