Super akcja - czyli Bonjuor Mommy dla Zuzi

Kup koszulkę do karmienia i wesprzyj zbiórkę na operację małej Zuzi
Super akcja - czyli Bonjuor Mommy dla Zuzi
fot. Zuzia Mączka-Rzewuska
31.07.2020
Katarzyna Lemanowicz

Zapinane na niewidzialne magnesy koszulki do karmienia Bonjour Mommy to wśród mam karmiących piersią hit ostatnich miesięcy. Teraz dostępne są w specjalnej, charytatywnej edycji, z której część dochodu jest przeznaczona na operację małej Zuzi Mączka – Rzewuskiej, która od urodzenia boryka się m.in. z częściową głuchotą i mikrocyjnym uszkiem.

Więcej na temat Zuzi przeczytasz tutaj!

„Spodziewaliśmy się zdrowej córeczki… Gdy Zuzia przyszła na świat nic jednak nie było tak, jak powinno. Zauważyłam, że nie ma ucha... Wtedy mi ją zabrali. Dodatkowe badania, niepewność, strach, jak nigdy wcześniej. Wad mogło być więcej, przyszłość naszej pierwszej córeczki stanęła pod znakiem zapytania. Czy rodzic może wyobrazić sobie gorszy koszmar?“ – mówi Klaudia Mączka – Rzewuska, mama Zuzi.

Ratunkiem dla Zuzi jest operacja w USA, której koszt to ponad 350 000 zł. Na stronie fundacji Się Pomaga na ten moment zebrano już ponad 62%. To sporo, jednak wciąż pozostaje wiele do zrobienia.

Bonjour Mommy dla Zuzi Mączki Rzewuskiej

Dlatego Bonjour Mommy, młoda, polska marka ubrań dla kobiet w ciąży i karmiących, postanowiła wspomóc małą Zuzię i zaprojektować charytatywną edycję specjalną swojego bestsellera – zapinanych na magnesy t-shirtów do karmienia, do których dołączą również standardowe koszulki. W akcję wspierającą zbiórkę środków poprzez koszulki włączyło się wiele gwiazd i influencerek, m.in. Marta Żmuda - Trzebiatowska, Justyna Szyc - Nagłowska, Monika Mrozowska oraz Lara Gessler. 

Bonjour Mommy - akcja charytatywna

fot. Bonjour Mommy

15 złotych ze sprzedaży każdego t-shirtu zasili zbiórkę na operację dziewczynki w USA.

Na każdej koszulce pojawi się minimalistyczny haft według autorskiego projektu mamy Zuzi, Klaudii Mączki – Rzewuskiej, która na co dzień zajmuje się grafiką, tworząc przepiękne metryczki i portrety, które zawisły już na ścianie m.in. Katarzyny Zielińskiej, Aleksandry Domańskiej, Anny Czartoryskiej – Niemczyckiej, Pauliny Holtz czy Joanny Moro. Prace Klaudii można znaleźć na stronie minimalline.pl oraz instagramie - @mrs.minimalline.

Gdzie kupić koszulki Bonjour Mommy z charytatywnej akcji dla małej Zuzi?

Koszulki dostępne są na stronie www.bonjourmommy.com w cenie 139 zł (t-shirt do karmienia zapinany na magnesy) oraz 109 zł (t-shirt regular).

Bonjour Mommy - wyjątkowe koszulki do karmienia

Na pierwszy rzut oka ciężko nawet zauważyć, że to t-shirt do karmienia. Nie ma tu żadnych nap, guzików, falban, niewygodnych zamków czy zniekształcających sylwetkę, fruwających warstw materiału. Sekretem tej koszulki do karmienia jest nowatorski system niewidzialnych, bocznych magnesów, który pozwala na wygodne, wyjątkowo dyskretne i szybkie karmienie (a który Głodomorek lubi czekać?).

Bonjour Mommy

fot. Bonjour Mommy

Nie trzeba nic odpinać, zapinać, zasuwać, dociskać ani dziwnie wykręcać ręki. Wystarczy lekko odchylić t-shirt dłonią i gotowe! Na koniec jedyne, co trzeba zrobić by zapiąć koszulkę, to wygładzić materiał ręką a magnesy znajdą swoje miejsce i zapną się same.

Bonjour Mommy - koszulki do karmienia

fot. Bonjour Mommy - koszulka do karmienia

Zapinany na magnesy koszulka do karmienia od Bonjour Mommy została uszyta z wyjątkowo przyjemnej w dotyku bawełny z elastanem, która idealnie dopasowuje się do sylwetki oraz bardzo dobrze przepuszcza powietrze. Jej klasyczny krój i minimalistyczny design będą świetną bazą każdej stylizacji.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie