Całkowity zysk ze sprzedaży tych perfum zasili fundację WOŚP - poznaj zapach Pol’and’Rock Music!

Już od 25 czerwca w perfumeriach Sephora oraz na sephora.pl można kupić ten limitowany zapach. Sprawdź szczegóły tej wyjątkowej akcji charytatywnej!
Całkowity zysk ze sprzedaży tych perfum zasili fundację WOŚP - poznaj zapach Pol’and’Rock Music!
fot. Materiały prasowe Sephora
25.06.2020
Katarzyna Lemanowicz

Sephora od lat, zarówno w Polska, jak i globalnie realizuje wiele inicjatyw w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Można śmiało powiedzieć, że idea niesienia pomocy, jest wpisana w jej DNA. Lokalnie Sephora współpracuje m.in. z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką oraz Fundacją Zaczyn. W okresie pandemii sephora.pl stała się platformą, poprzez którą klienci kupując wybrane produkty Sephora Collection, mogli razem z Sephora zasilić zbiórkę Fundacji Siepomaga na niezbędne wyposażenie placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią.

Teraz sieć perfumerii kontynuuje niesienie pomocy poprzez wsparcie Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. A jeśli niesienie pomocy, to SuperMamy wspierają tę akcję!

Sephora w rytmie Pol’and’Rock

Perfumy Pol'and'Rock Music - nuta zapachowa

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, perfumy Pol’and’Rock Music stworzyła we współpracy z firmą Quality Missala. Zapach w rytmie serca to efekt spotkania serca (Jerzego Owsiaka) i nosa (Michał Missala). Nutę zapachową skomponowali: Michał Missala i Douglas Morel, młody absolwent paryskiej szkoły perfumiarstwa ISIPCA, z doświadczeniem w laboratoriach Givaudan, Firmenich, Maison Francis Kurkdjian i CFF. Kolejne wersje zapachu testował Jerzy Owsiak ze współpracownikami oraz zespół Perfumerii Quality.

Zapach Pol’and’Rock Music stworzyliśmy z pasji do rock’n’rolla, który rozbrzmiewa na najpiękniejszym festiwalu świata Pol’and’rock. Jest przesycony zapachem przyjaźni, tolerancji, wzajemnego szacunku i nieokiełznanymi dźwiękami muzyki w rytmie serca. Kompozycja odwołuje się do niepowtarzalnej atmosfery festiwalu oraz działalności Orkiestry, dlatego jej nazwa – Music – od samego początku nie podlegała dyskusji - opowiada o produkcie Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Perfumy Pol'and'Rock Music kupisz TUTAJ

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie