Wpis młodego taty doprowadza do łez. Zdradził, jak ojcostwo zmienia mężczyznę

Przygotuj chusteczki.
Wpis młodego taty doprowadza do łez. Zdradził, jak ojcostwo zmienia mężczyznę
źródło: Facebook (facebook.com/WilliamTriceBattle)
29.02.2020

Na temat facetów można mówić różne rzeczy, ale jedno nie ulega wątpliwości - z roku na rok stają się coraz bardziej rodzinni. Dawniej mężczyźni nie angażowali się za bardzo w wychowywanie potomstwa i pozostawiali to swoim partnerkom. Dziś istnieje coś takiego jak urlop tacierzyński, a młody tata z wózkiem to zupełnie normalny widok.

Co nie oznacza, że ojcowie nie są w stanie nas jeszcze bardziej zaskoczyć. Najlepszym przykładem jest William Trice Battle, który kilka miesięcy temu powitał na świecie syna. Wtedy nawet nie przypuszczał, jak bardzo zmieni się jego życie i postrzeganie niektórych spraw.

Jak zmieniło się życie taty

Amerykanin w emocjonalnym wpisie zdradził, co chodzi mu po głowie. I rozczulił tym setki internautów.

Przez 9 miesięcy twoja mama była wszystkim, co znałeś.

Zanim mogłem wziąć cię w swoje ramiona, twoja mama już była blisko i nigdy nie przestanie. Zanim poświęciłem swój czas dla ciebie, twoja mama w niesamowity sposób poświęciła swoje ciało. Zanim zacząłem cię pocieszać, kiedy jesteś smutny, twoja mama uspokajała cię samym biciem serca.

Zanim byłem w stanie cię ukoić, twoja mama osiągała ten sam efekt wyłącznie swoim głosem. Zanim mogłem zrobić dla ciebie cokolwiek, ona dała ci wszystko. Twoja mama jest powodem, dlaczego dziś trzymam cię w ramionach.

Zanim stałeś się oczkiem w mojej głowie, byłeś już w sercu swojej mamy. Twoje życie, bezpieczeństwo i istnienie zależało tylko od niej. I nigdy nie zdołam tego spłacić

- wyznaje.

Minie jeszcze sporo czasu, zanim zrozumiesz wagę i głębię miłości twojej mamy. Ale pewnego dnia, kiedy będziesz miał już własne dzieci, zobaczysz to bardzo wyraźnie. Dlatego ściskam cię mocno, a twoją mamę jeszcze bardziej, ponieważ moja miłość do ciebie rośnie z każdą chwilą, kiedy lepiej rozumiem jej miłość

- kończy swój emocjonalny wywód, który wzrusza do łez.

„Masz dar ubierania w słowa zjawisk, których większość facetów nie jest w stanie nawet zrozumieć i docenić”.

„Twój syn kiedyś to przeczyta i na pewno się rozklei. Nawet jeśli będzie największym twardzielem na świecie”.

„Każda kobieta, która ma takiego mężczyznę, jest po prostu szczęściarą. Mój nigdy mnie w ten sposób nie docenił - czytamy w równie szczerych komentarzach.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie