Te celebrytki zaszły w ciążę po 45 roku życia! Czy brać z nich przykład?

Późne macierzyństwo już nikogo nie dziwi. Sprawdź, które gwiazdy show biznesu zdecydowały się na ciążę po 45 roku życia!
Te celebrytki zaszły w ciążę po 45 roku życia! Czy brać z nich przykład?
fot. Instagram @janetjackson
17.03.2018
Katarzyna Lemanowicz

Późne macierzyństwo - one urodziły dziecko w dojrzałym wieku

Janet Jackson

Wiadomość o tym, że Janet Jackson spodziewa się dziecka, była dla wielu osób zaskoczeniem. Później artystka stała się ikoną późnego macierzyństwa. Urodziła zdrowego i silnego chłopca w wieku 51 lat! 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Janet Jackson (@janetjackson)

Barbara Sienkiewicz

Historia 60-letniej matki bliźniąt znają wszyscy. Aktorka zyskała sławę właśnie dzięki ciąży. Nie wiadomo, czy kobieta zaszła w ciążę w sposób naturalny. Lekarze twierdzą, że nie jest to możliwe, ona nie chce zbyt wiele mówić na ten temat

Halle Berry

Urodziła, mając 47 lat. Twierdzi, że druga ciąża była największym zaskoczeniem w jej życiu, przyjęła ją jednak jako dar od losu. 5 października 2013 roku Berry urodziła syna Maceo Roberta Martineza. Chłopiec jest dzieckiem pochodzącym z trzeciego małżeństwa aktorki.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Halle Berry (@halleberry)

Monica Bellucci

Córeczka Léonie przyszła na świat, kiedy Monica Bellucci miała 45 lat. Druga pociecha Bellucci była długo wyczekiwana - aktorka i jej mąż, Vincent Cassel, starali się o kolejne dziecko przez wiele lat i Monice udało się ponownie zajść w ciążę dopiero grubo po czterdziestce.

Marcia Corss

Aktorka znana z serialu Gotowe na wszystko starała się o dziecko przez 14 lat. Po raz pierwszy urodziła w wieku 45 lat. W 2007 roku na świat przyszły bliźniaczki - rodzice nazwali je Eden oraz Savannah.

Susan Sarandon

Lekarze twierdzili, że zajście w ciążę będzie niemożliwe. Susan Sarandon zaszła w ciążę w wieku 46 lat. 

Geena Davies

W 2002 roku, gdy miała 46 lat, na świat przeszła jej córka Alizeh, a dwa lata później zaszła w kolejną ciążę. Davies i jej mąż (młodszy od niej o 15 lat) powitali bliźnięta o imionach Kian i Kiias. Aktorka miała wtedy 48 lat.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie