Wydała blisko 100 000 funtów na rozwód, po czym ma z tym mężczyzną dwójkę dzieci

Kobieta otworzyła się na temat rozwodu z mężem!
Wydała blisko 100 000 funtów na rozwód, po czym ma z tym mężczyzną dwójkę dzieci
fot. Instagram @amesandthedudes
20.02.2023
Katarzyna Lemanowicz

Ames na swoim TikToku wyjaśniła, jak zawarła z mężem ugodę w wysokości 65 000 funtów podczas rozwodu, po czym cztery lata później zmieniła zdanie o 180 stopni.

Rozwiodła się z mężem, po czym urodziła mu kolejne dzieci

Ames, która kryje się w mediach społecznościowych jako @amesandthedudes, zamieściła ostatnio na swoim profilu fascynującą historię jej rodziny.

Ames rozstała się z mężem po czterech latach małżeństwa i urodzeniu dwójki dzieci. Na rozwód wydali mnóstwo pieniędzy, a następnie, po kolejnych czterech latach zeszli się ponownie i kobieta urodziła kolejnych dwóch synów. W wideo Ames wyznała, że nigdy nie wyobrażała sobie, że podczas rozwodu, który był spowodowany dość poważnym konfliktem, po czterech latach ponownie wyjdzie za mąż za swojego byłego męża i urodzi mu dwójkę kolejnych dzieci.

Na koniec dodała: „patrzę, jak gra w piłkę nożną z naszymi pięcioma synami, a ja robię nam obiad”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ames (@amesandthedudes)

Ames przyznała, że dzieci były głównym czynnikiem, które sprawiły, że wrócili do siebie i dali sobie kolejną szansę: „mam nadzieję, że nasze dzieci wiedzą, że chociaż nasze pierwsze małżeństwo nie wyszło tak, jak się spodziewaliśmy, to one są powodem, dla którego walczyliśmy, aby upewnić się, że drugi raz ta miłość będzie na zawsze. Pewnego dnia opowiemy o wszystkim naszym dzieciakom”.

W jeszcze innym filmiku Ames przyznała, że nie może uwierzyć w swoje szczęście: „jeszcze 5 lat temu byłam samotną mamą 3 chłopców, której nie było stać na nic. A teraz pakuję prezenty, na które wcześniej nie miałam budżetu, ponownie wyszłam za mąż za mojego byłego męża”.

@amesandthedudes Always you 🥹 #momsoftiktok #momlife #baby #babiesoftiktok #babytok #boymom #boydad #momofboys #sahm #stayathomemom #fatherhood #motherhood #milso #suburbs #outsidekids #raisingboys #husbandwife #couples #lastnight #remarried #marriedagain #marriedlife #sons #ourboys #reconciliation #militarywife #armywife ♬ Last Night - Morgan Wallen

Co sądzicie o przysłowiowym „wchodzeniu dwa razy do tej samej rzeki”?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie