Książę William otrzymał urocze przezwisko od swoich dzieci!

Tak oryginalne i nieoczekiwane!
Książę William otrzymał urocze przezwisko od swoich dzieci!
fot. Instagram @princeandprincessofwales
30.01.2023
Katarzyna Lemanowicz

Od kilku tygodni, brytyjska rodzina królewska żyje pod hasłem zwierzeń Harry’ego i Meghan. Ich dokument na Netflixie bije rekordy popularności, a książka Spare jest bestsellerem. siążę William czy król Karol III milczą i starają się wraz z całą rodziną „żyć normalnie”. Pomimo tej trudnej sytuacji, książę William nie zapomina o roli ojca i chce spędzać jak najwięcej czas z rodziną: Kate, Charlotte, George’m i Louisem.

Książę William otrzymał urocze nazwisko od swoich dzieci!

Trzeba przyznać, że trójce dzieci księcia Williama nie brakuje wyobraźni i łobuzują jak każde dzieci w ich wieku. Ostatnio okazało się, że nadali księciu Williamowi dość oryginalne i szalone przezwisko.  Ten pseudonim jest bezpośrednio inspirowany słynnym szefem kuchni – Ainsletem Harriotem. To znana osoba w Wielkiej Brytanii, prowadzi kulinarne programy telewizyjne i często jest gościem różnych talk show. Jednymi z jego wiernych fanów są właśnie książę William wraz z dziećmi. W jednej z ostatnich audycji, gdzie Ainslet był gościem Grega Jamesa – prowadzącego audycji radiowej, tłumaczył, jak to jest gotować rybę w wodzie. Ta audycja tak bardzo rozbawiła dzieci Williama, że nadali ojcu pseudonim „kłusownik” na cześć łowienia ryby jej późniejszego gotowania.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Warto również zauważyć, że w rodzinie królewskiej pseudonimy są standardem. Królowa Elżbieta II nie lubiła, gdy mówi się do niej po imieniu i tak książę William nazywał ją „Garry”, a książę Filip, „Lilibeth”.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie