Byłam nastoletnią mamą i nie żałuję! Ludzie myślą, że jesteśmy bliźniaczkami!

Tak naprawdę nie istnieje idealny moment na zostanie mamą.
Byłam nastoletnią mamą i nie żałuję! Ludzie myślą, że jesteśmy bliźniaczkami!
fot. TikTok @yeseniageorge
08.12.2022
Katarzyna Lemanowicz

Ale… każdy wiek rządzi się swoimi prawami i nie oszukujmy się, kiedy dowiadujesz się, że zostaniesz mamą mając naście lat to ta sytuacja może przerażać.

Została nastoletnią mamą

Wszyscy wiemy, że rodzicielstwo i wychowanie dziecka może być trudne, szczególnie w tak młodym wieku. Yesenia George została mamą, kiedy miała 16 lat i udowadnia, że nie ma nic silniejszego niż więź mamy i córki. Co więcej, ta modowa influencerka w jednym z ostatnich filmików udostępnionych na TikToku ze swoją córką wprawiła w osłupienie obserwujących.

Yesenia uczestniczyła w TikTokowym trendzie „jestem mamą” i pokazała, jak nosi swoją… 14 letnią córkę. Przyznała, że nikt nie wierzy, że to jej córka, bo dziewczyny wyglądają jak bliźniaczki.

@yeseniageorge But no one believes us 😂🙌🏽 forever my baby girl! #motherdaughter #motherdaughterduo #motherdaughterlove #motherdaughtergoals #motherdaughtertiktok #teenmom #millennialmoms ♬ YUH IM A MOTHHAA - Bacarbiana

Filmik Yesenii zebrał ponad 4,3 miliona wyświetleń, a jeden z obserwujących powiedział: wyglądacie na ten sam wiek! Macie tę samą twarz. Nie ma mowy, żebyś była jej mamą.

W jeszcze innym filmie Yesenia zamieściła zdjęcie sprzed kilku lat, by udowodnić, że dziewczynka, to naprawdę jej córka.

Dzisiaj Yesenia ma 30 lat i za każdym razem, gdy wrzuca zdjęcie czy filmik ze swoją córką obserwujący nie mogą wyjść z podziwu jak fantastycznie i jednakowo obie wyglądają. Dla potwierdzenia, obserwujący komentują: Masz 30 lat? To niemożliwe, wyglądasz jakbyś miała zaledwie 21 lat!

 

@yeseniageorge Its a little sad but a beautiful thing to experience and watch. She’s truly unique, amazing and beautiful!! 😭😭 #stopgrowingupsofast #stopgrowingup #motherdaughter #motherdaughterduo #motherdaughterlove #momsoftiktok #millennialmom #teenmom #motherdaughtergoals ♬ son original - Serine.nvlvie

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 13.12.2022 09:59
Jak masz nadzianych starych albo partnera, to możesz sobie myć mamuśką, kiedy bądź. W Polsce realia są takie, że facet zmyka albo płaci groszowe alimenty, a dziewczyna opiekując się dzieckiem, a raczej podrzucając je po rodzinie, ledwo kończy zawodówkę i pracuje na taśmie. Hurra, tylko zazdrościć...
odpowiedz
Polecane dla Ciebie