Ta 11-letnia Australijka jest najmłodszą milionerką

Ma sklep z zabawkami i za kilka lat zostanie multimilionerką
Ta 11-letnia Australijka jest najmłodszą milionerką
fot. Instagram @pixiecurtis
20.11.2022

Mowa o Pixie Curtis, które zdecydowanie jest dzieckiem ze smykałka do interesów. Ta właścicielka sklepu z zabawkami jeszcze chwila i nie będzie musiała się martwić o swój status finansowy, bo niczego jej nie zabraknie.

Pixie Curtis – najmłodsza milionerka - kim jest i co robi?

Poza tym, że prowadzi świetnie prosperujący biznes, to do tego jest rewelacyjną uczennicą, zresztą wie, jak wykorzystać zdobyta wiedzę. Jest właścicielką firmy „Pixie’s Px Toy Store” i zajmuje się sprzedażą zabawek oraz akcesoriów do włosów. Oczywiście nowo wprowadzone produkty, promuje na swoim Instagramie, który obserwuje ponad 120 tys. fanów.

Jej mama, tak wypowiadała się o przedsiębiorczej córce jakiś czas temu w wywiadzie dla „Insider”:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pixie Curtis (@pixiecurtis)

„Najbardziej ekscytującą rzeczą jest dla mnie jej duch przedsiębiorczości, który ma w tak młodym wieku. Osobiście nigdy tego nie miała, mimo że rodzice wpajali mi do głowy, że muszę odnieść sukces.”

Ilość obserwujących na Instagramie to kropla w morzu możliwości Pixie. Ta dziewczynka jest w stanie zarobić w ciągu miesiąca ponad 500 tys. złotych. Kluczem do sukcesu jest jej sklep z zabawkami i akcesoriami do włosów. Co więcej, gdyby podliczyć zarobić, można śmiało zauważyć, że w wieku 15 lat odłoży niezłą sumkę, która pozwoli jej wieść naprawdę dostatnie życie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pixie Curtis (@pixiecurtis)

Potwierdza to mama Pixie: „Mamy taki rodzinny żart, że ja będę zasuwała, aż skończę 100 lat, a Pixie może przejść na emeryturę w wieku 15 lat. I to jako multimilionerka. Nie mam wątpliwości, która z nas jest mądrzejsza.”

Z profilu Pixie dowiadujemy się, że mama jest jej ogromny wsparciem i swojego rodzaju menadżerem. To ona odpowiada za dodawanie treści na social media. Co więcej, Roxy Jacenko, mam Pixie podkreśla, że nigdy nie zmuszała córki do pracy i w każdej chwili może z tego wszystkiego zrezygnować!

Co sądzicie, to faktycznie genialne dziecko, czy raczej szaleńczo przedsiębiorcza mama?

Przeczytaj również:

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie