Rodzice robią furorę na TikToku…!

A wszystko z powodu genialnego pomysłu na „okresową tablicę” dla swoich córek.
Rodzice robią furorę na TikToku…!
fot. TikTok @alltexasmom
17.11.2022
Katarzyna Lemanowicz

Dojrzewanie dzieci to jedno z najtrudniejszych momentów macierzyństwa. Szalejące hormony dzieci, i my rodzice, którzy chcemy pomóc swoim pociechom przejść przez ten trudny czas w miarę bezboleśnie. Moment, w którym dziewczynki dostają okres to ważne wydarzenie, gdzie chcemy dla swoich córek jak najlepiej. Co zrobić, żeby wspierać i skutecznie ukoić nerwy, ból i tę dezorientację dotyczącą tego co dzieje się z ich ciałem?

Viralowe wideo na TikToku – „okresowa tablica”

Oczywiście rozmowa to podstawa. Odpowiadania na każde pytanie to drugie. Ale jest jeszcze coś bardziej przyziemnego, praktycznego co można zrobić dla córki, która właśnie dostała okres.

Na świetny pomysł wpadli Allen i Michaela, rodzice, którzy mają dwie córki. Para opublikowała film na TikToku pokazujący tablicę, którą stworzyli, kiedy ich córki dorastały i dopiero co dostały okres. Na tablicy było miejsce na podpaski, tampony, termofor oraz słodycze, fast-foody, czy chrupiące przekąski - wszystko co może pomóc przejść przez ten czas jak najbardziej bezboleśnie.

@alltexasmom Charcuterie board? Nope! Period board! (Once a month show of support!) #charcuterie #butterboard #peanutbutterboard #monthly #period ♬ original sound - Alltexasmom

Dla nastolatek miesiączki to coś, co skutecznie utrudnia im codzienne funkcjonowanie, czy jest na świecie miesiączkująca dziewczynka, która jest zachwycona z tego stanu rzeczy? No nie do końca! Drodzy rodzice, dlatego warto w tym czasie stanąć na wysokości zadania i przygotować to, co spowoduje pojawienie się choć minimalnego uśmiechu na twarzy córki.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.11.2022 14:48
Planuję z mężem starania o dzidziusia. Słyszałam dobre opinie o komputerze cyklu Cyclotest MyWay do zapisów, używacie może?
odpowiedz
xxx (Ocena: 5) 20.11.2022 14:45
Myślę, że powinno poruszać się problem objawów schorzeń poporodowych, jak np. skurczenie pochwy. Ja miałam taki problem, że musiałam wykonywać ćwiczenia z rozszerzaczami pochwy. Używałam Vagiwell, pomogło, ale psychicznie czułam się źle jeszcze długo po tym
odpowiedz
Ulka (Ocena: 5) 20.11.2022 14:10
Nie wyobrażam sobie mieć teraz dziecka, dlatego zabezpieczam się mechanicznie za pomoca diafragmy dopochwowej Caya
odpowiedz
Polecane dla Ciebie