Euforia doczeka się 2 sezonu! HBO pokazało teaser

Okrzyknięty hitem młodzieżowy serial z Zendayą w roli głównej powróci w przyszłym roku. Kiedy?
Euforia doczeka się 2 sezonu! HBO pokazało teaser
fot.Forum
24.11.2021

Euforia to opowieść o życiu uzależnionej od narkotyków, 17-letniej Rue. Dziewczyna niedawno zakończyła odwyk i walcząc o trzymanie się z daleka od używek, próbuje zadecydować o swojej przyszłości. W międzyczasie na swojej drodze spotyka Jules Vaughn, transseksualną dziewczynę, która przeprowadziła się do miasta po rozwodzie rodziców. Obydwie szukają swojego miejsca na ziemi w świecie pełnym mroku, ludzkich demonów i lęków, narkotyków oraz niebezpiecznego seksu.

Euforia doczeka się 2 sezonu! HBO pokazało teaser

Chociaż początkowo pandemia pokrzyżowała plany powstania 2 sezonu, teraz po prawie 3 latach od premiery "Euforii" serial nareszcie doczekał się kontynuacji!

Oficjalna premiera jest zaplanowana na 9 stycznia 2022 roku na HBO Max - nowym serwisie streamingowym w ofercie HBO, który zadebiutował w tym roku w Europie, a do Polski trafi na początku przyszłego, 2022 roku. Premiera "Euforii" w Polsce jest zaplanowana na dzień później od oficjalnej, czyli 10 stycznia. Sezon będzie liczył 8 odcinków.

Jak będzie wyglądać fabuła? Tego na ten moment nie wiemy, ponieważ teaser zdradził absolutne minimum. Możemy się jednak spodziewać, że ciężki, depresyjny klimat "Euforii" na pewno powróci w wielkim stylu.

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie